Portal_background_image

فرمانده جديد ناحيه مقاومت بسيج شهرستان خمين معرفي شد

طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان ، فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خمین معرفی شد .

در این آئین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت : مقاومت و ایستادگی راهبرد ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان است.

سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در ادامه افزود : مقاومت و ایستادگی به معنای دفاع از دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: مقاومت ملت پرافتخار ایران در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان نظام است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه نظام اسلامی امروز در شرایط حساس قرار دارد، افزود: برخلاف جنگ نظامی که از فاصله دور و در فضای عملیاتی دولت هایی به نیابت از دشمن با ما درگیر بودند، دشمن امروز با تمام توان خود به میدان جنگ وارد شده است.

وی ادامه کرد: دفاع همه جانبه در مقابل دشمن تدبیر امام خمینی (ره) بود و مقام معظم رهبری نیز آن را ادامه دادند.

سرتیپ دوم پاسدار کریمی، داشتن رهبری بزرگ، آرمان ها و اهداف سترگ و ملت قهرمان را از مؤلفه‌های اقتدار یک کشور بیان کرد و افزود: تمدن اسلامی آرمان ارزشمند نظام اسلامی است که پیروزی انقلاب و تشکیل حکومت اسلامی زمینه این تمدن را فراهم کرده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس قدرت و اراده کشور در مقابل دشمنان تقویت کرده است.

سرتیپ دوم پاسدار کریمی تصریح کرد: راهبرد دشمن در مقابله با نظام، تحریم‌های اقتصادی، عملیات روانی و مذاکره است و تلاش می‌کند با ترویج ناامیدی و شکاف در جامعه اثر تحریم‌ها را بیشتر کند.

در ادامه امام جمعه خمین نیز در این آئین گفت: نیروهای بسیج و سپاه با حضور فعالانه در حوزه‌های مختلف توانسته است سبب رشد و پیشرفت شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور افزود: افزایش اقتدار نظام اسلامی موهبتی ارزشمند است و نیروهای نظامی و انتظامی با تقویت قدرت خود، عامل امنیت کشور شده اند.

در این آئین از زحمات سرهنگ پاسدار علیرضا براتعلی تقدیر و سرهنگ پاسدار سید محد مهدی میرهادی به عنوان فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج خمین معرفی شد.

گالری تصاویر

آئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومتآئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومتآئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومتآئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومتآئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومت

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها