Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : قدرت مردمي كشور با آراي آگاهانه در انتخابات نمود مي يابد .

فرماندار شهرستان خمین در جلسه آموزش اعضای هیات های اجرایی انتخابات شهرستان اظهار داشت : انتخابات پرشور و گسترده تجلی بالندگی، خودآگاهی و آزادی های سیاسی ملت است و قدرت مردمی نظام اسلامی با آرای هدفمند در انتخابات نمود می یابد.

جلسه آموزش اعضای هیات های اجرایی انتخابات شهرستان خمین با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، نصیری معاون فرماندار شازند و مربی ستاد انتخابات استان ، طهرانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و جمعی از اعضای هیات های اجرایی انتخابات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه ابتدا فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت : انتخابات نشان دهنده حیات وبالندگی وخودآگاهی یک ملت ونشانه وجود آزادی های سیاسی در جامعه است و متعلق به همه مردم است ومردم هم خود این انتخابات را اجرا می کنند وهم بر آن نظارت می کنند واین امانت را به سرمنزل مقصود می رسانند . وی در ادامه افزود : مردم سالاری دینی که شاخصه مهم جمهوری اسلامی است در انتخابات نمایانده می شود و مردم بصیر و فهیم بار دیگر با مشارکت گسترده و آرای حساب شده، وفاق، همدلی و امنیت پایدار در کشور را تقویت می کنند.

سید مهدی ساداتی اظهارکرد: رعایت قانون فصل الخطاب انتخابات است و دست اندرکاران برگزاری انتخابات با حساسیت خاص به مولفه های قانونی از رای مردم صیانت می کنند.

فرماندارشهرستان خمین با اشاره به لزوم آشنایی مجریان انتخابات و به ویژه اعضای هیات های اجرایی با قانون انتخابات اظهار کرد: اشراف کامل مجریان انتخاباتی به مواد قانونی ضریب خطا را به حداقل ممکن رسانده و تنها در سایه قانون و پیروی از منویات مقام معظم رهبری است که انتخاباتی خوب و پرشور در کشور رقم می خورد.

وی افزود : اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان باید با تعامل بستر انتخابات سالم و حداکثری را مهیا کنند تا ضمن کسب رضایت خداوند، کم کردن فاصله بین مردم و مسئولان و یاس دشمنان نیز رقم بخورد.

سید مهدی ساداتی گفت : دشمنان به انتخابات پیش رو چشم دوخته اند و به دنبال این هستند که از آن به عنوان تهدید و علیه نظام استفاده کنند.

فرماندار خمین ادامه داد: تامین امنیت انتخابات، آرامش ذهنی مردم، اجتناب از تفرقه و حرکت به سوی اجرای قانون و از همه مهمتر رعایت اخلاق انتخاباتی از اموری است که می تواند در رسیدن به اهداف انقلاب موثر باشند و دشمن را از ضربه زدن به کشور مایوس کند.
فرماندار خمین گفت: بسترفعالیت برای تشکل های سیاسی شناسنامه دار و تبلیغات در موعد مقرر قانونی انتخابات فراهم است و همه باید بر مدار وحدت و اخلاق در انتخابات حرکت کرده و از تخریب بپرهیزند.

در ادامه این نشست آموزشی مربی ستاد انتخابات استان مرکزی نیز گفت: اعضای هیات اجرایی انتخابات رسالت سنگینی بر عهده دارند و در اجرای انتخابات باید چهار شعار حضور حداکثری، قانون مداری، عدالت محوری و امانتداری را در نظر قراردهند.

حجت الله نصیری افزود: اعضای هیات های اجرایی ، هیات های نظارت، داوطلبان انتخابات و مردم چهار رکن اصلی انتخابات هستند و رعایت قانون را باید همیشه مد نظر داشته باشند .

در ادامه این نشست آموزش لازم درخصوص وظایف هیات های اجرایی، شرایط انتخاب شوندگان، شرایط انتخاب کنندگان، ممنوعیت ها و محرومیت های هیات های اجرایی ارائه شد.

29 نفر عضو هیات اجرایی شورای اسلامی شهر و روستا و 22 نفر عضو هیات اجرایی ریاست جمهوری در خمین در این نشست آموزشی حضور داشتند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

گالری تصاویر

آموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجراییآموزش اعضای هیات های اجرایی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها