Portal_background_image

كارگاه آموزشي توانمند سازي بانوان براي كارآفريني از طريق فناوري اطلاعات در شهرستان خمين برگزار شد

کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات و خانواده و فضای مجازی در شهرستان خمین با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، احمدی کارشناس اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از بانوان کارآفرین ، بانوان دهیار ، بانوان شاغل در ادارات شهرستان و.... در محل فرمانداری برگزار شد .

در این کارگاه ابتدا معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با اشاره به نقش بانوان در جامعه اظهار داشت : بانوان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند ونیمی دیگر از جمعیت جامعه نیز در دامان این قشر رشد ونمو پیدا می کنند فلذا توسعه و پیشرفت کشور بدون حضور فعال بانوان امکان پذیر نخواهد بود .

وی در ادامه افزود : زنان نه تنها به عنوان مادران جامعه و مسوول تربیت نسل آینده بلکه به عنوان یک عنصر مهم در راهبری مسائل سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی کشور نقش بسیار موثری دارند .

حسین متقی تصریح کرد : امروزه برای تحقق توسعه اجتماعی ، تسریع فرایند توسعه اقتصادی و محقق شدن عدالت اجتماعی، چنانچه به زن به عنوان نیروی فعال و سازنده نگریسته شود، قطعاً تأثیر بسیاری در روند توسعه و افزایش کمّی و کیفی نیروی انسانی آن جامعه خواهد داشت. 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در ادامه با اشاره به موضوع کارگاه آموزشی افزود : در حال حاضر با توجه به سرعت گسترش فضای مجازی یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی برای کسب درآمد برای خانوار می باشد و امید است بانوان حاضر در جلسه بتوانند با بهره گیری از آموزش های ارائه شده در این کارگاه نقش موثری در توسعه اقتصادی جامعه و بویژه خانواده خود ایفا کنند .

در ادامه کارشناس اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در خصوص موضوعات آشنایی با کسب و کارهای اینترنتی ، ابزارهای مورد نیاز برای یک کسب و کار اینترنتی ، مراحل ساخت سایت ، خرید امن اینترنتی ، کارآفرینی و فضای مجازی ، بازار یابی تولیدات روستایی در فضای مجازی ، شبکه های اجتماعی و پیام رسان های ایرانی پر کاربرد ، اینستا گرام و مشاغل خانگی ، خانواده و فضای مجازی و... مطالبی را ارائه نمود .

گالری تصاویر

کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی توانمند سازی بانوان برای کارآفرینی از طریق فناوری اطلاعات

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها