Portal_background_image

مراسم جشن انقلاب در مسجد باقرالعلوم خمين برگزار شد

بمناسبت دهه مبارک فجر و همزمان با هشتمین روز از این دهه مراسم جشن انقلاب با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، تعدادی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان وجمعی از مردم وخانواده های معظم شهداء در محل مسجد باقرالعلوم محله شهرک معلم خمین برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران برخاسته از اراده مردم بود و با رهبری حکیمانه حضرت امام (ره) به پیروزی رسید و اکنون نیز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با اقتدار به راه خود ادامه می دهد .

احمد طهرانی تصریح کرد : رمز پیروزی انقلاب ایران وحدت کلمه و حضور مردم در صحنه بود .

وی در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان برای نابودی اسلام و نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت : دشمنان قسم خورده نظام با استفاده از تمام ابزار و امكانات خود به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند و برای رسیدن به هدف خود طرح نا امید کردن مردم از مسئولان و تشویق مردم به عدم تمکین به قانون و نافرمانی اجتماعی و تخریب نظام را در دست اجرا دارند فلذا برای مقابله با این هدف شوم دشمنان ما باید ایجاد روحیه امید در جامعه را در دستور کار خود قرار دهیم .

وی در ادامه با اشاره به اقدامات دولت در راستای خدمت رسانی به مردم افزود : با توجه به اینکه امروز درامدهای نفتی ایران بخاطر تحریم ها و خباثت های دشمنان بسیار کم تر از گذشته است ولی با وجود همه کمبودها سعی دولت این بوده است که در حوزه خدمات رسانی مردم هیچگونه کمبودی احساس نکنند .

وی ادامه داد : در این برهه حساس از زمان مردم باید مثل همیشه با صبر و استقامت در کنار دولت باشند و به دولت برای عبور از مشکلات اقتصادی کمک کنند .

وی در ادامه با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن افزود : حضور با شکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دشمنان نظام را از رسیدن به اهداف شوم خود در نابودی ایران اسلامی مایوس خواهد کرد .

فرماندار شهرستان خمین در پایان با تاکید بر لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای الاسلامی افزود : انتخابات یک وظیفه و تکلیف است و همه ما باید علی رغم مشکلات اقتصادی فراوان در انتخابات شرکت کنیم و برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی اضافه کنیم .

گالری تصاویر

جشن انقلابجشن انقلابجشن انقلابجشن انقلابجشن انقلاب

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها