Portal_background_image

مراسم جشن انقلاب در مسجد جان نثاران حضرت ابالفضل خمين برگزار شد

بمناسبت دهه مبارک فجر و همزمان با هفتمین روز از این دهه مراسم جشن انقلاب با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ،تعدادی از مسوولین دستگاه های اجرایی شهرستان وجمعی از مردم وخانواده های معظم شهداء در محل مسجد جان نثاران حضرت ابالفضل خمین برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : دهه فجر یادآور حماسه پرشکوه و کم نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت بزرگمردی فرزانه و روحانی و با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی خونینی مقابل استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و بار دیگر نقش تاریخی و بی مانند خود را در اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی تجدید کند.

وی در ادامه افزود : در بهمن ماه 57، جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود.

احمد طهرانی تصریح کرد : حضرت امام عظمت ، شرافت و افتخار را برای ایران اسلامی به همراه آورد و به فرموده مقام معظم رهبری، حضرت آیت اللّه خامنه ای، مدظله العالی، «امام آمد تا به نام خدا سفینه نجات خلق را از میان لجّه ای خون به ساحل پیروزی رهنمون شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست افزود : کمترین ثمره انقلاب اسلامی گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر جهان است .

فرماندار شهرستان خمین هم چنین با حضور در مسجد امام حسن (ع) خمین در مراسم جشن انقلاب این مسجد نیز شرکت نمود . 

گالری تصاویر

جشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثارانجشن انقلاب مسجد جان نثاران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها