Portal_background_image

مراسم جشن بازنشستگان و پيشكسوتان بسيج شهرستان خمين برگزار شد

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ، مراسم جشن بازنشستگان و پیشکسوتان بسیج شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام والمسلمین حسین پور امام جمعه خمین ، تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان و اعضای شورای شهر خمین و جمعی از پیشکسوتان شهرستان در محل سالن اجتماعات بیت قدیمی حضرت امام (ره) در خمین برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت پیشکسوتان اظهار داشت : از مهم ترین سرمايه های اصلي يك جامعه پيشكسوتان و ريش سفيدان آن هستند و قطعا اگر در هر جامعه ای به قدر و منزلت اين سرمايه توجه شود مي توان در آن جامعه گام های مهمی برای پيشرفت برداشت.

وی در ادامه افزود : در بحث آموزش و تربیت نسل‌های آینده حضور پیشکسوتان و انتقال تجربه‌های ارزشمند آنها بزرگترین سرمایه‌ای است که می‌تواند کشور را به سمت ترقی و پیشرفت هدایت کند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : پیشکسوتان افرادی هستند که پس از سالها تلاش و کوشش، با کوله باری از تجربه، تخصص و مهارت می توانند تجربیات و داشته های خود را به نسل های بعدی انتقال دهد و نقش موثری در تربیت نسل جدید و کمک به ارتقای کشور ایفا نمایند .

وی در ادامه افزود : در تمامی قشرهای جامعه این پیشکسوتان هستند که می‌توانند به اعتبار و عزت و منزلت خانواده و جامعه کمک کنند فلذا وظیفه ماست که حفظ احترام و ارج نهادن به شخصیت اجتماعی آنها را در تمامی اقشار جامعه بویژه جوانان نهادینه کنیم .

گالری تصاویر

جشن پیشکسوتان بسیججشن پیشکسوتان بسیججشن پیشکسوتان بسیججشن پیشکسوتان بسیججشن پیشکسوتان بسیج

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها