Portal_background_image

مراسم جشن كارگري،كارفرمايي و اصناف شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان هفتمین روز از این دهه ، مراسم جشن کارگری،کارفرمایی و اصناف شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و جمعی از کارگران شهرستان و خانواده های ایشان در محل فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند وما باید این منابع مولد وجهاد گران بزرگ عرصه خدمت ونهضت را یاری کنیم ودستشان را ببوسیم چون موتور متحرکه پیشرفت این جامعه به دست اینها حرکت می کند .

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم واساسی کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : انقلاب اسلامی همانطوری که در شکل گیری خودش شاهد پشتیبانی وحضور قشر کارگری بود قطعا در ادامه راه خودش هم نیازمند حضور وتلاش این قشر خواهد بود .

احمد طهرانی در ادامه افزود : این قشر عزیز بعد از پیروزی انقلاب نیز با حضور خود در جبهه های جنگ نقش اساسی در پیروزی جنگ داشتند و تعداد زیادی از آنها به خیل شهدا وایثارگران پیوستند ودر دوران پس از جنگ نیز این قشر نقش موثری در رشد و شکوفایی صنعت کشور داشتند و ارتقاء تولید امروز کشور نتیجه تلاش همین قشر زحمتکش است .

وی در ادامه با اشاره به نقش کارگران در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود : کارگران به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و خدمات آنان در این عرصه قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : دولت برای رونق در فضای کسب و کار و ایجاد نشاط و امید با فراهم کردن زیرساخت ها می کوشد و رسیدگی به مسایل کارگری از اولویت های کاری ترسیم شده است.

احمد طهرانی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری افزود : کارگران بخش قابل توجهی از جمعیت جامعه را تشکیل می دند و حضور انها در انتخابات می تواند در هر چه با شکوه تر برگزار شدن انتخابات موثر باشد .

گالری تصاویر

جشن کارگریجشن کارگریجشن کارگریجشن کارگری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها