Portal_background_image

مراسم گراميداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني در شهرستان خمين برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، سردار نورخدا قاسمی از پیشکسوتان دفاع مقدس ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و جمعی از اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار شد .

در این مراسم فرماندار شهرستان خمین سردار شهید سلیمانی را نماد خدمت بیان کرد و افزود: شهادت این سردار بزرگ نیرو و انگیزه جبهه مقاومت برای مبارزه با استکبار جهانی را بیشتر می کند.

احمد طهرانی در ادامه افزود: مسئولان نظام در کنار ملت غیور با آرمانهای امام خمینی(ره) تجدید میثاق  و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می کند  و با اشاره مقتدای خود اسرائیل را با خاک یکسان می کند.

وی  اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی آتش مبارزه با کفر را برافروخته تر می کند و انتقام خون نشان دار ذوالفقار توسط سلیمانی ها گرفته می شود.

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد: خون پاک شهید سلیمانی به زودی حرکت جدیدی در عرصه آمریکا ستیزی را در دنیا شکل می دهد.

احمد طهرانی گفت: آمریکا با شهادت سردار سلیمانی نشان داد نه تنها حامی تروریسم بلکه خود تروریسم جهانی است.

در ادامه سردار نورخدا قاسمی از پیشکسوتان دفاع مقدس نیز گفت: پرچم مجاهدات و مبارزات سردار سهپد شهید سلیمانی بر زمین نمی ماند و سربازان سردار شهید راه او را ادامه می دهند.

وی در ادامه افزود: نظام سلطه و هم پیمانانش نادان هستند که گمان می کنند با شهادت سردار سلیمانی پرونده جبهه مقاومت بسته می شود.

وی اظهار داشت: با شهادت فرمانده سپاه قدس جبهه مقاومت با ابعاد شخصیتی این فرمانده بزرگ آشنا می شود و به خون خواهی سردار شهید بر می خیزد.

پیشکسوت دفاع مقدس با بیان اینکه صدای نابودی نظام سلطه سریع تر از گذشته شنیده می شود، ادامه داد: آمریکای جنایتکار با شهادت سردار سلیمانی مرگ خود را امضا کرد.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی پیامهایی را برای جبهه مقاومت و نظام سلطه دارد، گفت: این شهید بزرگوار از زمانی که وارد عرصه دفاع مقدس شد لباس شهادت به تن کرد و در عملیات های مختلف تا مرز شهادت رسید اما تقدیر خداوند این بود که بماند و خدمت کند.

وی تصریح کرد: هدف شهید سلیمانی از خدمت در نظام اسلامی کسب ثروت و قدرت نبود به همین علت در راه جهاد و آزادی حرمین شریفین و در کشوری غریب به مقام شهادت رسید.

پیشکسوت دفاع مقدس، شهادت سردار سلیمانی را عامل وحدت و همبستگی امت اسلامی بیان کرد و ادامه داد: این شهید والامقام به نظام سلطه اجازه نداد در غرب آسیا به اهداف ظالمانه خود دست پیدا کند.

سردار قاسمی توضیح داد:علت کینه نظام سلطه نسبت به سردار سلیمانی  به دلیل مبارزات این شهید بزرگوار در جبهه مقاومت شد.

وی گفت: شهادت سردار سلیمانی سبب رسوایی آمریکا شد چراکه این دولت خود را مجاز به جنایت در فلسطین می داند و مردانی که از مظلومان دفاع می کنند را حملات تروریستی به شهادت می رسانند.

پیشکسوت دفاع مقدس اظهار داشت: امروز اسرائیل و آمریکا با رهبری مقام معظم رهبری و مجاهدت سپاه قدس ذلیل و درمانده است.

سردار قاسمی گفت: شهادت فرمانده سپاه قدس پرونده آمریکا را در منطقه بست و استکبار جهانی یا باید منطقه را ترک کند و یا منتظر انتقام سخت باشد.

وی افزود: آمریکا با ایجاد نا آرامی در عراق قصد داشت جبهه مقاومت را در این کشور تضعیف کند اما مردم عراق برای انتقام سخت متحد هستند.

 سردار قاسمی با اشاره به آغاز چهلمین دوره انقلاب اسلامی ادامه داد: شکست نظام سلطه در این دوره در تاریخ جهان ثبت می شود.

وی تصریح کرد: ملت ایران هرگز به دنبال جنگ نبودند اما اگر به نظام اسلامی چشمداشتی داشته باشد بدون پاسخ نمی ماند.

گالری تصاویر

مراسم گرامیداشت سردار سلیمانیمراسم گرامیداشت سردار سلیمانیمراسم گرامیداشت سردار سلیمانیمراسم گرامیداشت سردار سلیمانیمراسم گرامیداشت سردار سلیمانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها