Portal_background_image

مراسم گراميداشت چهلمين روز شهادت سردار سليماني در شهرستان خمين برگزار شد

مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در شهرستان خمین با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان ، عظیم ابراهیم پور مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و جمعی از اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار شد

در این مراسم مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیام انقلاب اسلامی امروز به تمام جهان صادر شده و تحصیل طلبه‌هایی از ۱۰۸ کشور جهان در ایران این موضوع را ثابت می‌کند.

سردار عظیم ابراهیم‌پور در ادامه افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان در پی آسیب به نظام جمهوری اسلامی هستند اما نتوانسته‌اند آسیبی به انقلاب وارد کنند.

وی ادامه داد: در ابتدای انقلاب ۵۲ کودتا علیه نظام انجام شد و ۱۷ هزار نفر در عملیات ترور  شهید شدند.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی ۳۶ کشور با ایران وارد جنگ شدند ولی پس از جنگ اقتدار ایران در جهان افزایش پیدا کرد.

سردار ابراهیم‌پور گفت: به برکت خون شهدا طی بیش از۴۰ سال از عمر جمهوری اسلامی دشمن نتوانسته خللی در مسیر پیشرفت انقلاب ایجاد کند.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمن در پی ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور است، اتحاد و انسجام مردم و مسوولان فتنه را از بین می‌برد.
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ناآرامی پس از اصلاح قیمت بنزین افزود: دشمن درپی ایجاد نارضایتی اجتماعی در کشور بود که با  تدابیر رهبر معظم انقلاب توطئه بدخواهان نقش بر آب شد.

سردار ابراهیم‌پور تصریح کرد: نظام بیش از گذشته نیازمند روحیه انقلابی است و با جهاد کبیر باید به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی اتکا  کرد و مدل‌های توسعه غربی را کنار گذاشت.  

وی اظهار داشت: وقتی دشمنان دیدند که فتوحات سپاه به پشت مرزهای رژیم صهیونیستی رسیده است همه با هم جمع شدند و تصمیم گرفتند که آشوب بزرگی را راه بیندازند.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حضور آمریکا در منطقه فقط نظامی نیست و نیروی قدس،  ارتش آمریکا را از منطقه بیرون می‌کند.

سردار ابراهیم پور افزود: بیرون کردن آمریکا از فضای مجازی، مقابله با اقتصاد سرمایه داری و مدیریت لیبرالیستی و جلوگیری از اجرای  سند ۲۰۲۰ و سند سلامت بر عهده جوانان است.

وی ادامه داد: دعوای اصلاح طلب و اصولگرا در نظام اسلامی معنایی ندارد و  امروز حفظ وحدت در نظام ضروری است.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: افراد انقلابی که طرفدار محرومان هستند در این انتخابات وارد مجلس شوند.

گالری تصاویر

مراسم چهلم سردار سلیمانیمراسم چهلم سردار سلیمانیمراسم چهلم سردار سلیمانیمراسم چهلم سردار سلیمانیمراسم چهلم سردار سلیمانیمراسم چهلم سردار سلیمانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها