Portal_background_image

مردم شهرستان خمين در واكنش به جنايت آمريكا در شهادت سردار سليماني راهپيمايي كردند

مردم و مسئولان انقلابی و ولایتمدار شهرستان خمین ، زادگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی، همزمان با سراسر کشور در واکنش به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی راهپیمایی کردند.

پس از اقامه نماز عبادی سیاسی روز جمعه و همزمان با سراسر استان ، در شهر خمین، زادگاه بنیان گذار انقلاب اسلامی، راهپیمایی با شکوه مردم همیشه در صحنه و نمازگزاران از مسیر مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان به سمت بیت تاریخی و قدیمی امام خمینی(ره) برگزار شد.

نمازگزاران خمین با سردادن شعارهای نظیر «ننگ ابدی بر دشمن قرآن درود بر حاج قاسم قهرمان»، «آمریکایِ شرورِ ضدِ بشر، منطقه را برده به سویِ خطر»،  «ترامپ بود راهزن هوایی، آدمکش معروف آمریکایی»، «سپاه انقلابی پیرو حکم امام  ما همه آماده ایم، انتقام انتقام» و «مرگ بر آمریکا »مسیر مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان تا بیت امام راحل را طی کردند.

در حاشیه این راهپیمایی امام جمعه خمین اظهار داشت : سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی را شهید مجاهد حق بیان کرد و افزود: آن سردار والامقام خواستار شهادت بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید  علی حسینی پور  گفت: بی‌شک شهادت شهید سرافراز سلیمانی و ی آینده را روشن و زمینه سقوط قطعی دشمن را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: با شهادت سردار سلیمانی  بار دیگر استکبار جهانی چهره شقی خود را نمایان کرد.

امام جمعه خمین اظهار داشت: جبهه مقاومت امروز خوار چشم دشمنان شد و زمینه نابودی استکبار را در منطقه فراهم کرد.

گالری تصاویر

راهپیمایی شهادت سردار سلیمانیراهپیمایی شهادت سردار سلیمانیراهپیمایی شهادت سردار سلیمانیراهپیمایی شهادت سردار سلیمانیراهپیمایی شهادت سردار سلیمانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها