Portal_background_image

معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار از تعدادي از واحدهاي صنعتي خمين بازديد كرد

بهروز اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در حاشیه سفر خود به شهرستان خمین جهت نشست با اعضای هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان ، با حضور در شهرک صنعتی خمین از تعدادی از واحدهای صنعتی منجمله شرکت ویستا اعتماد ایرانیان و شرکت پتروشیمی خمین بازدید کرد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در این بازدید اظهار داشت : راهبردهای اجرایی و تقویم زمانبندی عملیات واحد پتروشیمی خمین به خوبی در دست پیگیری است و برآورد شده که این صنعت مهم سال آینده راه‌اندازی شود.

بهروز اکرمی در ادامه افزود: با آغاز به‌کار این واحد صنعتی برای بیش از ۳۰۰ نفر در این شهرستان اشتغالزایی می‌شود که این مهم بخش قابل ملاحظه‌ای از نیاز کسب و کار استان را به صورت پایدار پاسخ می‌دهد.

وی ادامه داد: پتروشیمی خمین طرحی ملی است و در رونق شهرستان و گردش مالی استان مرکزی تاثیرگذار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تصریح کرد: ساخت این واحد صنعتی با مشارکت بخش خصوصی در دست انجام است و  کمک‌هایی برای تکمیل آن در استان پیگیری می‌شود.

اکرمی با یادآوری بازدید از واحد صنعتی چینی‌سازی خمین گفت: این واحد صنعتی از نمونه‌های موفق کسب و کار در خمین و استان مرکزی است.

وی افزود: این واحد صنعتی توانسته زمینه اشتغال جوانان را در خمین فراهم کند و دغدغه بازار فروش محصولات خود را ندارد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: اقدامات لازم برای توسعه خمین و حل مشکلات اقتصاد نظیر بیکاری  این شهرستان در سطح ملی و استانی پیگیری می‌شود.

گالری تصاویر

بازدید معاون سیاسی استاندار از شهرک صنعتیبازدید معاون سیاسی استاندار از شهرک صنعتیبازدید معاون سیاسی استاندار از شهرک صنعتیبازدید معاون سیاسی استاندار از شهرک صنعتیبازدید معاون سیاسی استاندار از شهرک صنعتی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها