Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : مهم ترين و اساسي ترين عامل پيروزي انقلاب اسلامي ، حضور مردم و قيام براي خدا بود

فرماندار شهرستان خمین در سخنرانی خود در محل مصلی امام خمینی (ره) اظهار داشت : مهم ترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی ، حضور مردم و قیام برای خدا بود .

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین در سخنرانی خود قبل از نماز جمعه مورخ 19 بهمن 97 در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین با اشاره به اهمیت دهه مبارک فجر اظهار داشت : دهه فجر روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد .

وی در ادامه افزود : پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله علیه و آله ، به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه های مختلف افزود : مهم ترین و اساسی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی ، حضور مردم و قیام برای خدا بود .

وی تصریح کرد : حضرت امام(ره) پیش از آن که مردم را به انقلاب بر ضد طاغوت وادارد،انقلابی در درون دل های مردم آغاز کرد و همین انقلاب باعث پیروزی مردم در مبارزه با طاغوت و نهایتا به ثمر نشستن انقلاب اسلامی بود .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : اکنون پس از گذشت 40 سال از انقلاب پرشکوه اسلامی ، دنیا ، عظمت آن را درک کرده و نام ایران ، در دورترین نقاط جهان ، امید بخش قلبهای تمام ملتهای آزاده است و این ثمره خون هزاران شهید است که ، چه در زمان انقلاب و چه ، در طول هشت سال دفاع مقدس شرافتمندانه در برابر صدام خون خوار بر پهنه ی این سرزمین مقدس ، ریخته شده است .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اقدامات و دستاوردهای 4 ساله دولت در شهرستان خمین ، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف کشاورزی ، صنعت ، برق رسانی ، آبرسانی ، راه و شهرسازی ، اماکن ورزشی ، بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش ، آموزش عالی و .... در 40 سال گذشته ارائه نمود .

فرماندار شهرستان خمین هم چنین در پایان از اقشار مختلف مردم منجمله روحانیون ، دانشجویان، اساتید، فرهیختگان، فرهنگیان،  اصناف، بازاریان ،کشاورزان و ... دعوت کرد تا با حضور پر شور و حماسي در راهپیمایی عظیم 22 بهمن بار دیگر مشت محكمي بر دهان ياوه گويان بكوبند و اتحاد و همبستگی خود را به رخ دشمنان این مرز وبوم بکشانند . 

گالری تصاویر

سخنرانی فرماندار در مصلیسخنرانی فرماندار در مصلیسخنرانی فرماندار در مصلیسخنرانی فرماندار در مصلی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها