Portal_background_image

ميز خدمت فرمانداري و ادارات شهرستان در محل مسجد امام حسن (ع) محله بلوار كشاورز خمين برپا شد

میز خدمت فرمانداری و ادارات شهرستان با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی همزمان با نماز ظهر و عصر در محل مسجد امام حسن (ع) محله بلوار کشاورز خمین برگزار شد .

فرماندار شهرستان خمین در حاشیه برگزاری این میز خدمت با اشاره به ناکافی بودن خدمات ارائه شده به مردم در محله های حاشیه ای شهر اظهار داشت : مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به آنها وظیفه شرعی و قانونی ماست .

وی در ادامه با اشاره به لزوم بازنگری در طرح تفصیلی شهر خمین افزود : رویکرد ما در شهرستان توجه ویژه به مناطق حاشیه ای شهر است که برای تحقق این موضوع مردم نیز باید با ما همکاری و تعامل داشته باشند و از ساخت و سازهای غیر مجاز در این مناطق خودداری کنند .

احمد طهرانی در ادامه ضمن تاکید بر لزوم توجه بیشتر به اقشار محروم جامعه افزود : اقدام کمیته امداد در ایجاد مرکز خیریه کریم اهل بیت در محله بلوار کشاورز قابل تقدیر است و می تواند نقش موثری در شناسایی افراد نیازمند و رفع مسائل و مشکلات آنها ایفا نماید .

در این جلسه در خصوص مشکلات محله بلوار کشاورز منجمله مشکل فاضلاب ، نبود فضای سبز و محل بازی کودکان ، لزوم جدول کشی معابر و جمع آوری آبهای سطحی ، رفع مشکل روشنایی بخشی از محله بلوار کشاورز ، آسفالت کوچه ها و معابر این محله و... بحث و تبادل نظر گردید و روسا و کارشناسان تعدادی از ادارات مربوطه در خصوص مشکلات مذکور گزارشی ارائه نمودند .

گالری تصاویر

میز خدمت میز خدمت میز خدمت

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها