Portal_background_image

نشست انجمن حمايت از زندانيان شهرستان خمين برگزار شد

نشست اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، شجاعیان دادستان عمومی وانقلاب شهرستان و تعدادی از اعضای انجمن و با موضوع ارائه گزارش سالیانه انجمن و انتخاب بازرسان مجمع عمومی انجمن در محل سالن جلسات دادگستری خمین برگزار شد .

در این نشست ابتدا شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب خمین تهیه و تحویل سبد کالا به خانواده های زندانیان در سه نوبت شب ماه مبارک رمضان ، شب یلدا و شب عید ، خرید و تهیه لوازم التحریر و لباس برای دانش آموزان ، معرفی خانواده های زندانیان به مراکز درمانی ، کمیته امداد و بهزیستی ، برگزاری کلاس های آموزشی برای خانواده های زندانیان ، تعمیر و بهسازی منازل خانواده ها ، معرفی خانواده های زندانیان به بانکها و مسسات مالی و اعتباری برای دریافت تسهیلات و... را از جمله اقدامات انجام شده توسط انجمن حمایت از زندانیان در سال گذشته عنوان نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن تقدیر از برگزاری این نشست اظهار داشت : خیرین شهرستان در اکثر حوزه ها حضور فعال دارند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : حضور خیرین و مشارکت انها در جمع اوری کمک برای خانواده های زندانیان می تواند نقش موثری در رفع مشکلات عدیده خانواده های زندانیان داشته باشد .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم پیگیری زمین انجمن حمایت از زندانیان از طریق مبادی ذیربط در شهرستان اظهار داشت : تحویل زمین برای انجمن می تواند در ایجاد اشتغال برای زندانیان و هم چنین کسب درآمد برای انجمن حمایت از زندانیان برای کمک به خانواده های زندانیان موثر باشد .

گالری تصاویر

انجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیانانجمن حمایت از زندانیان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها