Portal_background_image

نشست فرماندار با سرمايه گذار بخش خصوصي برگزار شد

نشست فرماندار شهرستان خمین با سرمایه گذار بخش خصوصی با موضوع بحث و بررسی و هماهنگی جهت ایجاد کارخانه تولید گرانول در محل شهرک صنعتی خمین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این نشست ابتدا سرمایه گذار پروژه در خصوص جزئیات طرح ، محصولات تولیدی و زیرساخت های لازم جهت احداث این کارخانه مطالبی را ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن استقبال از احداث این کارخانه در شهرستان اظهار نیز داشت : بسیاری از زیرساختهای لازم برای سرمایه گذاری در این شهرستان آماده است و با اجرائی شدن مصوبه هیات دولت در خصوص درج شهرستان خمین در لیست مناطق کمتر توسعه یافته و معافیت های مالیاتی مربوطه ، و تکمیل دو بانده کردن محورهای مواصلاتی امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رشد سرمایه گذاری صنعتی در این شهرستان باشیم .

احمد طهرانی در ادامه افزود : توسعه اقتصادی با کارآفرینی و توجه به مقوله اشتغال که نیاز اصلی کشوراست ، با جدیت در دستور کار دولت قرار دارد و ما نیز به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان تا جایی که امکان داشته باشد و منع قانونی وجود نداشته باشد موانع و مشکلات موجود سر راه سرمایه گذاران و کارآفرینان را مرتفع می کنیم و دست آنان را به گرمی می فشاریم و با روی باز از آنها استقبال می کنیم .

در این نشست در خصوص رفع مسائل و مشکلات این کارخانه منجمله مشکل تامین برق کارخانه بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد مشکل مذکور از طریق جابجایی شبکه 20 کیلوولت واقع در شهرک صنعتی خمین مرتفع گردد .

گالری تصاویر

نشست با سرمایه گذار بخش خصوصینشست با سرمایه گذار بخش خصوصینشست با سرمایه گذار بخش خصوصی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها