Portal_background_image

نشست فرماندار با سرمايه گذار بخش خصوصي برگزار شد

نشست فرماندار شهرستان خمین با سرمایه گذار بخش خصوصی با موضوع بحث و بررسی و هماهنگی جهت ایجاد کارخانه تولید روغن های صنعتی موتوری در محل شهرک صنعتی خمین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این نشست ابتدا سرمایه گذار پروژه در خصوص جزئیات طرح ، محصولات تولیدی و زیرساخت های لازم جهت احداث این کارخانه مطالبی را ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن استقبال از ایجاد این کارخانه در محل شهرک صنعتی خمین اظهار داشت : توسعه اقتصادی با کارآفرینی و توجه به مقوله اشتغال که نیاز اصلی کشوراست با جدیت در دستور کار دولت قرار دارد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : ما نیز به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان تا جایی که امکان داشته باشد و منع قانونی وجود نداشته باشد موانع و مشکلات موجود سر راه سرمایه گذاران و کارآفرینان را مرتفع می کنیم و دست آنان را به گرمی می فشاریم و با روی باز از آنها استقبال می کنیم .

کارخانه تولید روغن های صنعتی موتوری یکی از زیر مجموعه های شرکت گلرنگ می باشد که فاز اول این کارخانه در زمینی به مساحت 5 هکتار و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در شهرک صنعتی خمین ساخته خواهد شد و برای اجرای فاز دوم این کارخانه نیز 5 هتکار زمین دیگر مورد نیاز می باشد .

گالری تصاویر

نشست با سرمایه گذار بخش خصوصینشست با سرمایه گذار بخش خصوصینشست با سرمایه گذار بخش خصوصی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها