Portal_background_image

نشست فرماندار با كارگران شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت هفته کارگر نشست فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان با جمعی از کارگران واحدهای صنعتی خمین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند وما باید این منابع مولد وجهاد گران بزرگ عرصه خدمت ونهضت را یاری کنیم ودستشان را ببوسیم چون موتور متحرکه پیشرفت این جامعه به دست اینها حرکت می کند .

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم واساسی کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : انقلاب اسلامی همانطوری که در شکل گیری خودش شاهد پشتیبانی وحضور قشر کارگری بود قطعا در ادامه راه خودش هم نیازمند حضور وتلاش این قشر خواهد بود .

احمد طهرانی در ادامه افزود : این قشر عزیز بعد از پیروزی انقلاب نیز با حضور خود در جبهه های جنگ نقش اساسی در پیروزی جنگ داشتند و تعداد زیادی از آنها به خیل شهدا وایثارگران پیوستند ودر دوران پس از جنگ نیز این قشر نقش موثری در رشد و شکوفایی صنعت کشور داشتند و ارتقاء تولید امروز کشور نتیجه تلاش همین قشر زحمتکش است .

وی در ادامه با اشاره به نقش کارگران در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید در کشور افزود : کارگران به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و خدمات آنان در این عرصه قابل تقدیر است.

گالری تصاویر

نشست با کارگراننشست با کارگراننشست با کارگران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها