Portal_background_image

نشست فرماندار شهرستان خمين با مدير كل پزشكي قانوني استان برگزار شد

نشست فرماندار شهرستان خمین با مدیر کل پزشک قانونی استان با موضوع بررسی روند پیشرفت پروژه احداث ساختمان پزشک قانونی در شهرستان خمین در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین با ابراز رضایتمندی ازعملکرد پزشکی قانونی در این شهرستان گفت : فعالان این حوزه با بردباری، به صورت شفاف و صریح پاسخگوی مراجعه کنندگان هستند. 

احمد طهرانی در ادامه افزود: با توجه به نیاز شهرستان و اهمیت پزشکی قانونی از همه امکانات برای بهره برداری از این طرح استفاده می شود.

وی در ادامه تکمیل طرح های نیمه تمام را در اولویت برنامه های امسال دانست و افزود : اگر چه عملیات اجرایی این طرح از تیرماه آغاز شده اما بر اساس نیاز مبرم شهرستان به ساختمان پزشک قانونی در اولویت است.

در ادامه مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی نیز گفت: پزشک قانونی خمین نیازمند یک پزشک و یک نیرو برای انجام امور تخصصی است و دیگر مناطق استان نیز با کمبود نیروی انسانی مواجه است.

علی رضایی در ادامه در خصوص ساختمان پزشکی قانونی در حال ساخت خمین نیز گفت: این ساختمان در زمره طرح های مطلوب عمرانی استان است که با تسریع در ساخت آن از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است.

وی گفت: ساختمان پزشک قانونی خمین در سایت مسکن مهر در مساحت یکهزار متر مربع با زیر بنای 400 متر در حال انجام است که دارای پیشرفت فیزیکی 80 درصدی است که در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی بیان کرد: برای ایجاد این طرح هفت میلیارد ریال تخصیص یافته است. 

رضایی افزود: نمایندگی پزشکی قانونی خمین اکنون در دادگستری این شهرستان در حال فعالیت است که با راه اندازی ساختمان در حال احداث خدمات در مکانی مستقل ارایه می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی گفت: شاخص رسیدگی به پرونده های تشکیل شده در نیمه نخست امسال درمقایسه با مدت مشابه پارسال سه درصد بیشتر شده است.

رضایی افزود: بیشتر این پرونده ها در زمینه مصدومان ضرب و جرحی و تصادفات است. 

گالری تصاویر

نشست با مدیر کل پزشک قانوینشست با مدیر کل پزشک قانوینشست با مدیر کل پزشک قانوینشست با مدیر کل پزشک قانوی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها