Portal_background_image

نشست مدير عامل صندوق كار آفريني استان با فرماندار شهرستان خمين

نشست مدیر عامل صندوق کار آفرینی استان و رئیس صندوق کارافرینی شهرستان با فرماندار شهرستان خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت :  یکی از اقدامات دولت برای توسعه اشتغال در کشور تخصیص اعتبار اشتغال پایدار روستایی است که منابع مختلفی در اختیار بانکهای عامل قرار گرفته تا با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت شغل پایدار در روستاها فراهم شود.

وی در ادامه افزود : پرداخت تسهیلات با سود پائین در زمینه اشتغال روستایی باعث رونق کسب و کار در روستا و ماندگاری جمعیت در روستاها و بالطبع پیشگیری از مهاجرت بی رویه به شهر خواهد شد .

احمد طهرانی در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات صندوق کار آفرینی امید در راستای پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان افزود : بررسی دقیق درخواست های واصله متقاضیان دریافت تسهیلات و پرداخت تسهیلات به طرحهایی که توجیه اقتصادی خوبی دارند و واقعا موجب رونق اقتصادی و توسعه روستاها می گردند باید در دستور کار صندوق کارآفرینی امید قرار گیرد .

در ادامه مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این صندوق در استان در سال 97 اظهار داشت : در سال جاری نیز رسالت اصلی صندوق کارآفرینی امید پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی است و از ابتدای سال 98 تا کنون نیز مراحل اولیه اخذ درخواست ، تشکیل پرونده و انعقاد قرارد مبلغ سه میلیارد و 240 میلیون تومان تسهیلات اشغال روستایی در شهرستان خمین انجام شده است .

 سید عمادالدین هزاوه ای در ادامه افزود : بررسی های دقیق اولیه و نظارت های قبل، حین و بعد از پرداخت تسهیلات در بخش های مختلف در دستور کار صندوق کارآفرینی امید است و تمام سعی و تلاش این صندوق این است که تسهیلات پرداختی فقط در راستای ایجاد اشتغال پایدار هزینه گردد .

در ادامه این نشست در خصوص پرداخت تسهیلات به شرکت تعاونی زعفرانیه خمین نیز بحث وتبادل نظر گردید و مقرر شد فرمانداری نسبت پیگیری درخواست شرکت تعاونی زعفرانی در خصوص اخذ تسهیلات اشتغالزایی از طریق صندوق کارآفرینی امید کشور اقدام لازم معمول نماید .

گالری تصاویر

نشست با مدیر عامل صندوق کارآفرینی امیدنشست با مدیر عامل صندوق کارآفرینی امیدنشست با مدیر عامل صندوق کارآفرینی امیدنشست با مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها