Portal_background_image

نشست مدير كل انتقال خون استان مركزي با فرماندار شهرستان خمين برگزار شد

نشست مدیر کل انتقال خون استان مرکزی با فرماندار شهرستان خمین با موضوع پیگیری احداث ساختمان انتقال خون و هماهنگی جهت افزایش ایام خونگیری در شهرستان خمین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این نشست ابتدا دکتر مهدویانی مدیر کل انتقال خون استان ضمن تقدیر از تخصیص اعتبارات لازم توسط فرمانداری جهت مرکز انتقال خون شهرستان در سال 97 ، گزارشی از فعالیت های انتقال خون استان و مراکز وابسته در شهرستان ها و منجمله شهرستان خمین ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز افزایش ایام خونگیری در شهرستان خمین را یکی از مطالبات اصلی مردم دانسته و بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم جهت فعال تر شدن این مرکز در خمین تاکید نمود .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به واگذاری زمین به انتقال خون استان جهت احداث مرکز مستقل خونگیری در شهرستان افزود : با توجه به نیاز مبرم شهرستان به مرکز خونگیری و با عنایت به واگذاری زمین به انتقال خون جهت ساختمان این مرکز می طلبد تا پیگیری لازم توسط انتقال خون استان و مسئولان ذیربط در شهرستان جهت تسریع در آغاز عملیات احداث مرکز خونگیری خمین صورت پذیرد .

در حال حاضر مرکز خونگیری خمین واقع در خیابان تختی ، ساختمان قدیم دانشکده پرستاری روز های شنبه هر هفته آماده خونگیری از مردم شهرستان خمین می باشد که امید است با ایجاد ساختمان مرکزی خونگیری شهرستان نحوه خدمات رسانی این مرکز به مردم را ارتقا پیدا کند . 

گالری تصاویر

نشست با مدیر کل انتقال خون استاننشست با مدیر کل انتقال خون استان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها