Portal_background_image

نشست مدير كل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان مركزي با فرماندار شهرستان خمين

نشست مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی با فرماندار شهرستان خمین با موضوع بررسی مسائل و مشکلات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان و پیگیری ساخت ساختمان شماره یک این مرکز در خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین با تاکید بر لزوم تقویت کانون های پرورش فکری کودکان ونوجوانان اظهار داشت : رویکرد کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید خلاقیت پروری و تقویت قدرت تحلیل و اثرگذاری در این قشر باشد .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم استفاده از مربیان مجرب و کارآزموده در کانون های پرورش فکری کودکان ونوجوانان افزود : تأثیرپذیری کودکان در کانون های پرورش فکری بسیار زیاد است و اگر مربیان، افرادی آموزش دیده، کارآمد و متخصص در زمینه تربیت کودکان باشند خواهند توانست به بهترین شکل ممکن کودکان را تربیت کنند.

در ادامه مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی  نیز اظهار داشت : آموزش فرهنگی و اجتماعی کودکان ازاهمیت ویژه ای برخورداراست و کانون پرورش فکری با اقدامات تاثیرگذار و هدفمند این مهم را در دستور کار قرار دارد.

جهانبخش قنبری در ادامه افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فعالیت های متنوع و مختلفی درحوزه های فرهنگی، هنری،ادبی، دینی، ارائه می دهد که برنامه اوقات فراغت ، قصه گویی، شعرخوانی ، برنامه های هنری در قالب نقاشی، خوشنویسی، سفالگری، معرفی شخصیت های تاریخی، دینی، نقد فیلم و کاردستی از جمله این فعالیت ها می باشد.

در این نشست در خصوص احداث ساختمان شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیز بحث وتبادل نظر گردید و با عنایت به اینکه برای ساخت این مرکز زمینی در محل شهرک بعثت خمین در نظر گرفته شده و مبلغ 250 میلیون تومان اعتبار نیز جهت احداث ساختمان شماره یک کانون تخصیص یافته مقرر گردید از طریق اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان پیگیری لازم در این خصوص معمول تا پس از تخصیص قطعی اعتبار نسبت به احداث ساختمان این مرکز اقدام گردد . 

گالری تصاویر

نشست با مدیر کل کانون پرورش فکرینشست با مدیر کل کانون پرورش فکری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها