Portal_background_image

نشست مدير كل كتابخانه هاي استان با فرماندار شهرستان خمين برگزار شد

نشست مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با فرماندار خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این نشست ابتدا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان خمین در 10 ماهه سال 98 و اقدامات صورت گرفته در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه کتاب در استان ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز اظهار داشت : فرهنگ سازی در حوزه کتاب نیازمند برنامه ریزی منسجم در نظام آموزشی است و در همین راستا باید از ظرفیت گسترده آموزش و پرورش برای ترویج فرهنگ مطالعه بهره گیری شود.

احمد طهرانی در ادامه افزود: استفاده از ظرفیت کتابخانه ها و تشویق جوانان و نوجوانان به مطالعه کتاب می تواند در پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه نیز موثر باشد .

وی در ادامه افزود : ترویج فرهنگ مطالعه با دسترسی آسان همه قشرهای جامعه به کتاب و فضای مطالعه میسر می شود و همکاری نهاد کتابخانه ها و دستگاه های متولی امور فرهنگی در این زمینه ضروری است.

فرماندار شهرستان خمین در ادامه با تاکید بر لزوم افزایش سرانه فیزیکی کتابخانه های شهرستان اظهار داشت : استفاده از ظرفیت خیران در بحث توسعه کتابخانه ها و افزایش سرانه فیزیکی کتابخانه ها و ارتقاء کتابخانه ها از نظر کمی و کیفی می تواند نقش موثری در افزایش سرانه مطالعه و کتابخوانی در شهرستان ایفا نماید .

گالری تصاویر

نشست با مدیر کل کتابخانه های عمومینشست با مدیر کل کتابخانه های عمومی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها