Portal_background_image

نشست معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار با اعضاي هيات اجرايي و نظارت بر انتخابات شهرستان خمين برگزار شد

نشست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با اعضای هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان خمین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این نشست ابتدا فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : تعامل و همکاری اعضای هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات در دستور کار ما قرار دارد تا بتوانیم ضمن رعایت قانون بستر را برای برگزاری انتخاباتی پر شور در شهرستان فراهم کنیم .

وی در ادامه افزود : رعایت مر قانون و آئین نامه اجرایی انتخابات ، صیانت از حقوق مردم و آراء داوطلبان و تامین امنیت انتخابات از جمله وظایف اصلی فرمانداریها در برگزاری انتخابات است .

احمد طهرانی افزود : تشویق مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات نیز از دیگر مواردی است که اعضای هیات اجرایی و نظارت باید با تعامل بستر را برای تحقق این موضوع نیز فراهم کنند .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان خمین تلاش می کنند تا با تعامل و همدلی بستر یک انتخابات پرشور و سالم را فراهم کنند و برگ زرین دیگری بر افتخارات جمهوری اسلامی ایران اضافه کنند .

در ادامه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار نیز اظهار داشت : شهرستان خمین زادگاه شخصیت بزرگی است که به همه ما هویت بخشید و همه ما مدیون آنحضرت هستیم وباید تلاش کنیم تا نام خمینی کبیر برای همیشه در تاریخ درخشان بماند .

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری در کشور افزود : صیانت از آراء مردم یک امانت سنگین بر دوش همه ماست و از آنجایی که وظیفه اصلی هیات های اجرایی ، امانتداری است همه ما باید برای تحقق این موضوع تلاش کنیم .

بهروز اکرمی در ادامه افزود : در بحث انتخابات میزان ، رای ملت است و دست اندرکاران انتخابات هیچگونه دخل و تصرفی در نتیجه انتخابات ندارند و این موضوع را باید در عمل نیز به اثبات برسانند .

وی افزود : هیات های اجرایی و نظارت یک امر واحد ومشترک دارند و آن برگزاری مطلوب انتخابات است فلذا هر چه تعامل و همفکری هیات های نظارت و اجرایی انتخابات بیشتر باشد انتخابات نیز بهتر برگزار خواهد شد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با اشاره به اینکه استان مرکزی یکی از بی حاشیه ترین استان های کشور در بحث هیات های اجرایی و نظارت انتخابات در سال جاری بوده ست افزود : همکاری و تعامل هیات های نظارت و اجرایی انتخابات در کنار رعایت قانون باعث سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود .

اکرمی افزود : رعایت اصل بی طرفی در بحث برگزاری انتخابات بعنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های برگزار کنندگان انتخابات باید همچون گذشته سرلوحه کار اعضای هیات های اجرایی ، هیات های نظارت و دست اندرکاران انتخابات باشد .

وی در ادامه افزود : انتخابات مهم ترین مشخصه امنیت ملی ایران اسلامی است فلذا اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات باید شرایط را به گونه ای رقم بزنند که حضر حداکثری مردم در انتخابات را شاهد باشیم .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه افزود : انتخابات باید وحدت بخش باشد و دلهای مردم را به هم نزدیک کند و تامین بسترهای لازم برای تحقق این موضوع نیز یکی از وظایف هیات های اجرایی و نظارت است .

گالری تصاویر

نشست با اعضای هیات اجرایی و نظارتنشست با اعضای هیات اجرایی و نظارتنشست با اعضای هیات اجرایی و نظارتنشست با اعضای هیات اجرایی و نظارت

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها