Portal_background_image

نشست معاون مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با فرماندار شهرستان خمين برگزار شد

نشست معاون مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با فرماندار و تعدادی از اعضای ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : جلسات مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان از بهمن 98 تشکیل شد و تمهیدات لازم جهت مقابله با این بیماری در شهرستان خمین اتخاذ گردید .

وی در ادامه افزود : اطلاع رسانی در خصوص روش‌های پیشگیرانه در همه لایه‌های جامعه با هدف کنترل و مقابله با این بیماری از ابتدا در دستور کار مسئولان مرتبط در شهرستان خمین قرار گرفت .

احمد طهرانی در ادامه افزود : تدابیر لازم برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در این شهرستان با برگزاری نشستهای پدافند زیستی اندیشیده شد و با همکاری و تعامل مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در حال حاضر این بیماری در شهرستان خمین مدیریت شده است .

وی در ادامه افزود : همکاری و همراهی اقشار مختلف مردم با ستاد کنترل و مدیریت بیماری کرونا در شهرستان خمین مطلوب بود و مردم این شهرستان در روزهای 12 و 13 فروردین نیز همکاری بسیار خوبی با مسئولان داشتند و از حضور در تفرجگاه ها خوداری نمودند و امیدوارم در ادامه نیز بتوانیم با تعامل و همکاری مردم ومسئولان این بیماری را شکست بدهیم .

در ادامه رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان خمین ، در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای مدیریت و مقابله با این بیماری در شهرستان مطالبی را ارائه نمود .

گالری تصاویر

نشست با معاون مدیر کل دفتر اجتماعینشست با معاون مدیر کل دفتر اجتماعینشست با معاون مدیر کل دفتر اجتماعی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها