Portal_background_image

نشست هم انديشي فرماندار با اعضاي هيات مديره موسسه خيريه دارالاكرام برگزار شد

نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان خمین با اعضای هیات مدیره موسسه خیریه دارالاکرام با موضوع هماهنگی در خصوص شناسایی دانش آموزان نیازمند و همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط با این موسسه جهت ارائه خدمات به این دانش آموزان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این نشست ابتدا میر احمدی زاده عضو هیات مدیره موسسه خیریه دارالاکرام ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این موسسه در سطح کشور اظهار داشت : موسسه خیریه دارالاکرام دارای هفده سال سابقه در سطح کشور است و دانش آموزان محروم و مستعد را در سراسر کشور شناسایی و بورسیه می نماید .

وی در ادامه افزود : این موسسه حمایت همه جانبه آموزشی، فرهنگی، بهداشتی، درمانی و معیشتی از دانش آموزان تحت پوشش را با رعایت اصل احترام به کرامت ذاتی انسان، سرلوحه کار خویش قرار داده و در جهت ارتقاء سطح علم و دانش و فرهنگ کودکان و نوجوانان ایران پهناور با حمایت و همراهی مردم عزیز فعالیت می نماید.

میر احمدی زاده در ادامه افزود : در حال حاضر تعداد 2500 دانش آموز تحت پوشش این موسسه در سطح کشور هستند که از این تعداد 50 نفر از شهرستان خمین می باشند که از مهرماه سال جاری مبلغ 115 تا 150 هزار تومان کمک هزینه تحصیلی به حساب این دانش آموزان واریز می گردد .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن تقدیر از اقدام متولیان موسسه خیریه دارالاکرام در شناسایی و کمک به دانش آموزان نیازمند گزارشی از وضعیت شاخص های آموزشی و پرورشی ، رفاه اجتماعی و مشارکت های اجتماعی در شهرستان ارائه نمود .

احمد طهرانی درادامه افزود : در سال های گذشته به دلیل خشکسالی نرخ بیکاری در این شهرستان افزایش یافته است و در حال حاضر بخش قابل توجهی از خانوارهای این شهرستان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند و گسترش خدمات سازمان های غیر دولتی می تواند تا حدودی در رفع بخشی از مشکلات این شهرستان موثر باشد .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه از آموزش و پرورش و نهادهای حمایتی شهرستان خواست تا ضمن شناسایی و معرفی دانش آموزان نیازمند به موسسه خیریه دارالاکرام ، حداکثر همکاری و تعامل را با این موسسه جهت خدمت رسانی بهتر به دانش آموزان محروم این شهرستان معمول نمایند .

گالری تصاویر

نشست با اعضای موسسه خیریه دارالاکرامنشست با اعضای موسسه خیریه دارالاکرامنشست با اعضای موسسه خیریه دارالاکرامنشست با اعضای موسسه خیریه دارالاکرامنشست با اعضای موسسه خیریه دارالاکرام

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها