Portal_background_image

نشست هم انديشي فرماندار با امام جمعه خمين برگزار شد

نشست هم اندیشی فرماندار با امام جمعه خمین با موضوع بررسی مسائل و مشکلات شهرستان خمین در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : شهرستان خمین هم در شکل گیری انقلاب و هم در تثبیت آن موثر بوده است و مردم شهرستان خمین هم در دوران انقلاب و هم جنگ تحمیلی حضور موثری داشته اند که تقدیم بیش از 1000 شهید سرافراز دلیل محکمی بر این ادعاست .

وی در ادامه افزود : در دوران کنونی نیز مردم شهرستان خمین به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ارادات دارند و همیشه در همه صحنه ها حضور فعال دارند .

احمد طهرانی در ادامه با شاره به حضور امام جمعه بعنوان محور اتحاد و انسجام در شهرستان خمین افزود : هدف همه مسئولان شهرستان پیشرفت ، توسعه و آبادانی خمین است و اتحاد و انسجام حاصل از حضور امام جمعه در شهرستان برای رسیدن به هدف موثر خواهد بود .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه با اشاره به مشکل بیکاری بعنوان مهم ترین معضل شهرستان افزود : رسیدن شهرستان خمین به توسعه و پیشرفت و رفع مشکل بیکاری از مطالبات بحق مردم شهرستان است و مسئولان باید در کنار مردم تمام توان خود را برای توسعه و پیشرفت شهرستان به کار بگیرند .

در ادامه امام جمعه خمین نیز اظهار داشت : شهرستان خمین شهر و زادگاه حضرت امام (ره) است و تامین حداقل های مردم باید در راس امور مسئولین قرار داشته باشد و مانیز بعنوان قشر روحانی این دغدغه را با جدیت پیگری خواهیم کرد .

وی در ادامه افزود : شهرستان خمین باید در همه زمینه ها الگو باشد و برای رسیدن به این هدف مردم باید در کنار مسئولان و در وسط میدان باشند چون دولت به تنهایی قادر به حل تمام مشکلات و رساندن شهرستان به توسعه ای که شایسته این شهر است نمی باشد .

حجت الاسلام حسینی پور در ادامه با اشاره به اهمیت رسیدگی به خانواده های معظم شهدا افزود : خانواده های شهدا و ایثارگران نورچشم ما هستند و قدرت و عظمت امروز ایران اسلامی مدیون شهداست فلذا رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران وظیفه شرعی و قانونی ماست و در دستور کار ما نیز قرار دارد .

گالری تصاویر

نشست با امام جمعهنشست با امام جمعهنشست با امام جمعهنشست با امام جمعه

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها