Portal_background_image

نشست هم انديشي مسئولان شهرستان خمين با مدير كل و معاونين صدا و سيماي استان برگزار شد

نشست هم اندیشی مسئولان شهرستان خمین با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای استان با هدف بررسی ظرفیت های و قابلیت های شهرستان در حوزه های مختلف جهت انعکاس در شبکه استانی و شبکه های ملی در محل فرمانداری برگزار شد .

در این نشست فرماندار شهرستان خمین با تاکید بر لزوم بیان خدمات و دستاوردهای دلت ونظام جمهوری اسلامی برای مردم اظهار داشت : انتشار دستاوردها و عملکرد دولت در جامعه سبب تقویت روحیه امید و نشاط در مردم می شود.

احمد طهرانی در ادامه افزود: دشمن با جنگ روانی تلاش می کند مردم را نسبت به نظام دلسرد کند و با ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان به اهداف شوم خود دست یابد.

وی بیان کرد: برای خنثی سازی هجمه های گسترده دشمن علیه نظام اسلامی می طلبد صدا و سیما در تولید خبرها و گزارش های تصویری تلاش مضاعفی کند.

احمد طهرانی ادامه داد: تدابیر دولت تدبیر و امید برای رفع بیکاری و توسعه صنعت خمین با قرار دادن خمین در ردیف اعتباری و امتیازات مناطق کمتر توسعه یافته، ارتقای دانشکده پرستاری این شهرستان به دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی، 2 بانده شدن محور خمین به اراک ، انتقال آب از سد کوچری باید از طریق شبکه سراسری و آفتاب منعکس شود.

وی ادامه داد: انعکاس بسته های تشویقی دولت برای توسعه متوازن خمین بی تریدد باعث ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در زادگاه معمار کبیر انقلاب می شود.

در ادامه مدیر کل صدا وسیمای استان نیز اظهار داشت : پوشش شبکه دیجیتال این استان به 98 درصد رسیده است و تا دهه فجر امسال پوشش 100 درصدی محقق می شود.

وی در ادامه افزود : چند روستا در سطح استان از شبکه دیجیتال مناسب برخوردار نیستند که تا دهه فجر امسال نیز این مشکل حل می شود.

هوشنگ آذردشتی اظهارداشت: خمین از نظر پوشش دیجیتالی وضعیت مناسبی دارد و افزایش رضایت مندی شهروندان با تدابیر لازم در دستور کار قرار گرفته و براساس اخرین نظر سنجی در تابستان امسال، 70 درصد در بخش سیما و 35 درصد در بخش صدا رضایت مندی حاصل شده است.

وی ادامه داد: بر اساس نظر سنجی مرکز سنجش در بخش فضای مجازی در 2 سال اخیر، این استان بعد از استان فارس دومین استانی است که بیشترین کاربر را در سطح کشور با رضایتمندی 90 درصدی به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: پوشش دیجیتال فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیتهای فرهنگی، تاریخی و اقتصادی استان مرکزی است چرا که برنامه های شبکه صدا و سیمای استان مرکزی در آن سوی مرزها نیز دیده می شود.

وی با بیان اینکه معرفی خمین به عنوان زادگاه معمار کبیر انقلاب ویژه دیده می شود، افزود: تلاش می شود با برنامه ها و مستندات ویژه ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) معرفی شود.

آذر دشتی در خصوص تقویت دفاتر خبری شهرستان ها افزود: تقویت این دفاتر تاثیر به سزایی در تولید اخبار و معرفی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی هر شهرستانی دارد.

وی دفتر خبری صدا و سیمای خمین را یکی از فعالترین دفاتر در سطح استان معرفی کرد و افزود: در هشت ماه نخست 420 دقیقه اخبار واطلاعات از شهرستان خمین در صدا و سیمای استان مرکزی پخش شده است.

مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی بیان کرد: در بخش صدا نیز چهار هزار و 900 دقیقه برنامه صدایی و 2 هزار و 245 دقیق برنامه سیمایی و در بخش فضای مجازی 182 مورد برنامه محتوایی از شهرستان خمین پخش شده است.

وی خواستار مشارکت خیران در ساخت مستند فاخر از همه ظرفیت های شهرستان خمین شد و افزود: ساخت این مستند هزینه بر است و می طلبد خیران صدا و سیما را در ساخت این مستند یاری دهند.

گالری تصاویر

هم اندیشیهم اندیشیهم اندیشیهم اندیشیهم اندیشی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها