Portal_background_image

همايش دهياران بخش مركزي خمين برگزار شد

همایش دهیاران بخش مرکزی شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، نجاری بخشدار مرکزی خمین و جمعی از دهیاران بخش مرکزی خمین در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت دهیاران اظهار داشت : دهیاران بازوان کمکی دولت و یکی از حلقه های ارتباطی دولت با مردم هستند و باید در راستای ارتقای دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند .

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود : دشمنان قسم خورده نظام با متوسل شدن به حربه های مختلف و ایجاد جنگ روانی و اقتصادی و به اصطلاح جنگ ترکیبی در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراسر کشور می تواند نقشه دشمنان را نقش بر آب کند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : جدا کردن مردم از دولت و نظام و ناراضی جلوه دادن مردم یکی از حربه های دشمنان ایران اسلامی است که در این برهه حساس ما باید با بصیرت و دشمن شناسی به گونه ای عمل کنیم که دشمن در اجرای نقشه شوم خود ناکام گردد .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم ایجاد روحیه امید و نشاط در مردم افزود : پاسخگویی شفاف به مردم به عنوان ولی نعمتان ما و ارائه عملکرد نظام و دولت به مردم میتواند نقش موثری در دلگرمی آنها به دولت و نظام داشته باشد و در همین راستا دهیاران باید مسائل و مشکلات و کم و کاستی های موجود در روستاها در همه زمینه ها را احصا کنند و مراتب را به مبادی ذیربط اعلام نمایند تا تمهیدات لازم جهت رفع این مشکلات اتخاذ گردد .

وی در ادامه با اشاره به مشکل بیکاری و اشتغال به عنوان مهم ترین مشکل شهرستان افزود : توسعه اشتغال روستایی یکی از مهم ترین راه حل های رفع مشکل اشتغال در شهرستان است و ما باید از همه امکانات موجود منجمله امکانات دولتی موجود در روستاها جهت توسعه ی اشتغال روستایی و رفع معضل بیکاری در شهرستان استفاده کنیم .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : با توجه به خشکسالی های اخیر و رکود بخش کشاورزی در روستاها ایجاد و تعریف شغل های جدید در روستا و استفاده از ایده های نو و بهره مندی از ظرفیت کارآفرینان می تواند نقش موثری در رفع مشکل بیکاری و اشتغال در شهرستان داشته باشد .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت توسط دولت به روستائیان جهت ایجاد اشتغال افزود : شناسایی ظرفیت و پتانسیل روستاها و تمرکز و سرمایه گذاری بر روی این پتانسل ها در راستای توسعه اقتصادی آن روستا باید در دستور کار مسئولان ذیربط و بویژه دهیاران قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات سال 98 بر لزوم هوشیاری دهیاران ، پایبندی به قانون و رعایت اصل بیطرفی از جانب کارگزاران اجرایی و نظارتی انتخابات تاکید نموده و افزود : ما به عنوان برگزار کنندگان انتخابات باید زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنیم و رمینه را به گونه آماده کنیم که کاندیداها بتوانند خود را به مردم معرفی کنند و مردم نیز بتوانند در فضایی ارام رای خود را به صندوق بیاندازند و رای نهایی نیز بدون هیچ کم و کاستی و دخل و تصرفی به مردم اعلام گردد .

گالری تصاویر

همایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها