Portal_background_image

همايش دهياران بخش مركزي شهرستان خمين برگزار شد

همایش دهیاران بخش مرکزی شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، نجاری بخشدار مرکزی و جمعی از دهیاران بخش مرکزی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این همایش فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : دهیاران و شوراهای اسلامی رابط بین مردم و دولت هستند و در انتقال مسائل و مشکلات روستاها به دولت نقش موثری ایفا می کنند .

وی در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات بخشدار و دهیاران بخش مرکزی در سال 97 افزود : دهیاران در سال 98 باید با عزم جدی تر مسائل و مشکلات روستاها را احصا و نسبت به رفع آنها اقدام کنند .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اعلام سازمان هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی جدید به کشور افزود : با عنایت به اینکه تعدادی از روستاهای شهرستان دارای سد و یا آب بندهای خاکی هستند ، دهیاران باید نسبت به گذشته هوشیارتر باشند و لحظه به لحظه وضعیت سدها و آب بندها را رصد کنند تا در صورت شدت بارندگی ها بتوان از بروز بحران پیشگیری کرد .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : دهیاران مسئول مدیریت بحران در روستاها هستند و باید در اسرع وقت نسبت به تشکیل ستاد مدیریت بحران در روستاها اقدام و جهت مقابله با حوادث ناشی از بارندگی در روستاهای خود برنامه ریزی کنند .

احمد طهرانی افزود : دهیاران باید ضمن اطلاع رسانی به روستائیان در خصوص تخلیه منازل قدیمی و فاقد استحکام ، نسبت به انجام اقداماتی مثل لایروبی قنوات و آبراهه های روستا نیز اقدام کنند .

وی در پایان با اشاره به لزوم مشارکت و تعامل مردم برای رفع مسائل و مشکلات روستاها افزود : جلب مشارکت مردم در بحث توسعه روستا و حل مسائل و مشکلات روستا باید در دستور کار دهیاران قرار گیرد چون دولت به تنهایی قادر به رفع مشکلات روستا نیست و در صورت که مردم خودشان مشارکت نکنند مشکلات روستاها نیز رفع نخواهد شد .

گالری تصاویر

همایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها