Portal_background_image

همايش دهياران بخش مركزي شهرستان خمين برگزار شد

همایش دهیاران بخش مرکزی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور نجاری بخشدار مرکزی ، فکوری فرمانده انتظامی شهرستان و دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این همایش فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت دهیاران در روستاها اظهار داشت : در بحث سازندگی کشور و بویژه روستاها دهیاران نقش بسزایی دارند و در کنار بخشداران می توانند در توسعه و آبادنی روستاها موثر باشند .

وی در ادامه افزود : انسجام و همدلی دهیاران و اعضای شورای اسلامی و تعامل آنها با مردم مهم ترین شرط برای رسیدن به توسعه و ابادانی روستاست .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری افزود : پایبندی به قانون و رعایت اصل بیطرفی مهمترین تکلیف کارگزاران اجرایی و نظارتی انتخابات است.

وی در ادامه افزود: مسوولان اجرایی و بازرسان انتخاباتی شهرستان با اقتدار، امنیت و سلامت انتخابات را تضمین می کنند و اجازه سوء استفاده از امکانات دهیاری ها و شورای اسلامی روستاها در حمایت یا علیه نامزدی داده نمی شود.

فرماندار شهرستان خمین ادامه داد : ملاک عمل در انتخابات رعایت الزامات قانون است و هرگونه تبلیغ زودهنگام، جانبداری از کاندیدها و یا فضای تخریب جرم است و باید با آن برخورد قانونی شود.

وی بیان کرد: نامزدهای انتخاباتی باید با رعایت موازین اخلاقی تنها به طرح برنامه های خود در زمان تبلیغات رسمی بپردازند و دادن دعده های واهی و استفاده از احساسات و عواطف مردم برای جمع آوری رای در شان یک داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیست.
احمد طهرانی با تاکید بر لزوم تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی اسلامی برای حضور پر شور روستائیان در انتخابات اسفند ماه گفت : اعضای شورای اسلامی و دهیاران با فضا سازی روستاها باید زمینه حضور مردم را در انتخابات پیش رو به بهترین شکل مهیا کنند.

گالری تصاویر

همایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزیهمایش دهیاران بخش مرکزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها