Portal_background_image

همايش شوراهاي اسلامي شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت سالروز تاسیس شوراهای اسلامی ، همایش شوراهای اسلامی شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، بخشداران مرکزی و کمره ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان خمین در محل سالن اجتماعات کوثر اداره ارشاد اسلامی خمین برگزار شد .

در این همایش فرماندار شهرستان خمین گفت: شورای اسلامی روستاها و دهیاران به عنوان مهمترین کانون های تصمیم سازی و اجرائی روستایی نقش محوری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند.

وی در ادامه افزود: اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران با حفظ اصالت روستا و اجرای طرح های کم هزینه و زودبازده باید در حوزه اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی کنند.

احمد طهرانی ادامه داد: توسعه بخش کشاورزی با توجه به تاثیر آن در تولید و اشتغال به عنوان محور مهم تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان است که شورای اسلامی و دهیاران آن را مدیریت می‌ کنند.

فرماندار شهرستان خمین بیان کرد: تشویق کارآفرینان به راه اندازی کارگاه های تولیدی و فرآوری محصولات کشاورزی برای ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانوارهای روستائی از اقداماتی است که شوراهای اسلامی روستائی در راهبری آن نقش محوری دارند.

وی گفت : توجه به مناطق محروم روستائی از مهمترین رویکردهای دولت است که این امر موجب اشتغالزایی، ساماندهی تولید محصولات کشاورزی و دامی و در نتیجه جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر می شود.

در پایان این همایش نیز از تعدادی شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان خمین تجلیل شد .

گالری تصاویر

همایش شوراهاهمایش شوراهاهمایش شوراهاهمایش شوراهاهمایش شوراها

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها