Portal_background_image

همايش فصلي خبرنگاران دفاتر خبري شهرستان هاي استان در شهرستان خمين برگزار شد

همایش فصلی خبرنگاران دفاتر خبری شهرستان های استان در شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رضایی نماینده مردم شریف خمین در مجلس شورای اسلامی ، آذردشتی مدیر کل صدا و سیمای استان و معاونین ایشان ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان و جمعی از خبرنگاران دفاتر خبری شهرستان های استان در محل بیت قدیمی حضرت امام (ره) در خمین برگزار شد .

در این همایش فرماندار شهرستان خمین با اشاره به نقش مهم صدا و سیما و رسانه ها اظهار داشت : دنیای امروز دنیای رسانه هاست ورسانه ها نقش موثری در تصمیم گیری های کلان وتعیین سرنوشت یک ملت دارند .

وی در ادامه افزود : ماموریت سازمان صدا و سیما با توجه به گستره فعالیت آن در داخل و خارج كشور، آن را به یك "ابر رسانه" تبدیل كرده كه علاوه بر فعالیت در حوزه اطلاع رسانی و سرگرمی، ماموریت های مهم آموزش و آگاهی بخشی همگانی و نیز مقابله با تهدیدات نرم دشمن به خصوص در سال های اخیر را برعهده داشته است .

احمد طهرانی در پایان با اشاره به موقعیت ویژه خمین به عنوان زادگاه حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت : خمین بواسطه اینکه منتسب به حضرت امام خمینی (ره) می باشد از موقعیت ویژه ای برخوردار است ودارای یک قابلیت مهم در سطح کشور وحتی بین المللی است وماباید سعی کنیم از این موقعیت به نحو مطلوب استفاده  کنیم ودر این خصوص صدا وسیما می تواند یک نقش اساسی ومحوری داشته باشد .

گالری تصاویر

همایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگارانهمایش فصلی خبرنگاران

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها