Portal_background_image

همايش ورزش صبحگاهي در شهرستان خمين برگزار شد

بمناسبت سالروز حماسه 9 دی ، همایش ورزش صبحگاهی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، تعدادی از مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی و جمعی از ورزشکاران شهرستان در محل سالن ورزشی 9 دی خمین برگزار شد .

در این همایش فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت ورزش وتاثیر آن در تامین سلامت جسم و روح اظهار داشت : مهم ترین مساله بعد از امنیت برای انسان مساله سلامت است ویکی از راههای مهم تامین سلامت نیز ورزش کردن است .

وی در ادامه با اشاره به لزوم توسعه ورزشهای همگانی در جامعه افزود : گسترش ورزشهای همگانی مهم ترین عامل در غلبه انسان بر چالشهای اجتماعی حاصل از زندگی ماشینی وصنعتی در جامعه امروز ودر واقع بستر ساز حرکت شهروندان به سوی یک زندگی سالم است .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به سالروز حماسه نهم دی افزود : حماسه 9 دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات کشور محسوب می گردد .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

گالری تصاویر

همایش ورزش صبحگاهیهمایش ورزش صبحگاهیهمایش ورزش صبحگاهیهمایش ورزش صبحگاهی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها