Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : همه بسترهاي لازم براي برگزاري انتخابات سالم و با حضور حداكثري مردم در شهرستان خمين فراهم است .

فرماندار شهرستان خمین در جلسه ستاد انتخابات شهرستان اظهار داشت : همه بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری مردم در شهرستان خمین فراهم است .

پنجمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان خمین به ریاست سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان و با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران مرکزی و کمره و مسوولان کمیته های زیر مجموعه ستاد در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد .

 در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت 96 اظهار داشت : اعضای هیات های اجرایی انتخابات و کارکنان فرمانداری باید بدون جانبداری از فرد یا گروه خاصی فقط به فکر برگزاری انتخاباتی سالم و بی حاشیه و با حضور ومشارکت حداکثری آحاد مختلف مردم باشند . وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام تبلیغات داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت : بستر های لازم برای تبلیغات داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان خمین به صورت مساوی و یکسان فراهم است .

سید مهدی ساداتی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر خمین به صورت تمام الکترونیکی افزود : اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان خمین باید با تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی و استفاده از پتانسیل و قابلیت های شهرستان شرایط را برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در خمین فراهم کنند .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم پیگیری پروژه های نیمه تمام شهرستان اظهار داشت : در حال حاضر اولویت اصلی شهرستان برگزاری انتخابات است ولی از طرفی امورات مردم و پروژه های عمرانی شهرستان نیز باید با جدیت پیگیری شود و نباید به بهانه انتخابات پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان را تعطیل کنیم .

گالری تصاویر

ستاد انتخاباتستاد انتخاباتستاد انتخاباتستاد انتخاباتستاد انتخابات

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها