Portal_background_image

يادواره شهداي روستاي امامزاده يوجان شهرستان خمين برگزار شد

یادواره 22 شهید روستای امامزاده یوجان و گرامی داشت قیام 15 خرداد با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ، تعدادی از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان وجمعی از خانواده های معظم شهدا واقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع روستای امامزاده یوجان شهرستان خمین برگزار شد .

 در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : شهدای هشت سال دفاع مقدس تعلیم یافتگان مکتب عاشورا هستند که درس ایثار، شهادت و مقاومت را از شهدای کربلا آموختند.

احمد طهرانی در ادامه افزود : عزت، اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی در جهان مرهون خون شهدا است .

وی افزود : پاسداری از خون شهیدان یک وظیفه همگانی است و همه باید زندگی این عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در ادامه امام جمعه خمین نیز اظهار داشت : شهدا پیروان بصیر انقلاب اسلامی بودند که راه رستگاری را در تبعیت از ولایت فقیه می دیدند و به فرمان ولی فقیه و برای دفاع از کیان کشور به جبهه ها رفتند و با وجود کمبودها و مشکلات با ایمان راسخ به خدا، دشمن را به خاک ذلت نشاندند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور گفت : زنده نگه داشتن یاد شهدا می تواند زندگی انسان را تحت الشعاع زندگی آنها قرار داده و چه بسا برگزاری این مراسم باعث شادی روح شهدا و دلگرمی خانواده های معظمشان خواهد شد.

وی تصریح کرد : گرامی داشت یاد واخاطره شهدا ، پیروی از اسلام و ولایت و حرکت در مسیر ولایت فقیه نیز ضامن دوام و بقای انقلاب است .

گالری تصاویر

یادواره شهدای امامزاده یوجانیادواره شهدای امامزاده یوجانیادواره شهدای امامزاده یوجانیادواره شهدای امامزاده یوجانیادواره شهدای امامزاده یوجان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها