Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : يكي از دغدغه ها و اولويت هاي كاري دولت تدبير و اميد ايجاد فضاي سالم فرهنگي - ورزشي براي اقشار مختلف جامعه به ويژه در مناطق كمتر توسعه يافته است.

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی - ورزشی خورشید خمین اظهار داشت : یکی از دغدغه ها و اولویت های کاری دولت تدبیر و امید ایجاد فضای سالم فرهنگی - ورزشی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته است.

فرماندار شهرستان خمین در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی – ورزشی خورشید خمین گفت: بهترین راه مقابله با جنگ نرم دشمنان نظام اسلامی، توسعه فضاهای فرهنگی، ورزشی و بصیرت افزایی نسل جدید در پرهیز از شبکه های فاسد و مسموم کننده استکبار جهانی و صهیونیسم شیطان صفت است.

سید مهدی ساداتی افزود: یکی از دغدغه ها و اولویت های کاری دولت تدبیر و امید ایجاد فضای سالم فرهنگی - ورزشی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته است.

وی مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان در این برهه زمان را یک ضرورت انکار ناپذیر دانست و اظهارکرد: دشمنان که از گسترش دین مبین اسلام در بین ملل ستمدیده جهان به وحشت افتاده اند با استفاده از فناوری مدرن روز همچون ماهواره و سایت های اجتماعی، افکار، اعتقاد و دین نسل جوان را نشانه گرفته اند .

فرماندار خمین افزود: جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در حماسه تاریخی 13 ابان امسال نشان دادند که استکبارستیزی و نه گفتن به فرهنگ غرب در بین نسل آینده ساز میهن اسلامی ساری و جاری است .

مجمتع فرهنگی ورزشی خمین با مشارکت بخش خصوصی و با اعتباری افزون بر 35 میلیارد ریال در زمینی به مساحت دوهزارو 428 متر مربع و زیر بنای 400 متر مربع در شهرک فرهنگیان این شهر احداث شده است .

این مجتمع مجهز به دستگاه های هوازی از نوع پزشکی - ورزشی است و قرار است در مرحله بعدی به امکانات پزشکی، آ ب درمانی و تفریحی نیز مجهز شود.

درحال حاضر 13 باشگاه ورزشی زیرپوشش ورزش و جوانان، 12 مکان ورزشی دولتی و هفت مکان بخش خصوصی در شهرستان خمین فعال است. سه هزار و 878 ورزشکار سازمان یافته در شهرستان خمین وجود دارد .

گالری تصاویر

بازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمینبازدید فرماندار از مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها