Portal_background_image

پيام تشكر فرماندار از حضور پرشور مردم شهرستان خمين در انتخابات مجلس شوراي اسلامي

در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته خمین در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فرماندار شهرستان خمین جهت قدردانی از مردم شریف شهرستان پیامی صادر نمود . متن پیام به شرح زیر است :

  درود خدا به روان پاک امام راحل شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مومن و شایسته شهرستان خمین که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب حماسه ای دیگر رقم زدید .

حضور با شكوه ملت ایران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 2 اسفند ، پاسخی كوبنده به دشمنان اسلام و حضوری مقتدرانه در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی بود . مردم عزیزدر در روز دوم اسفند حضوری مومنانه و آگاهانه داشته و ضمن ادای تكلیف دینی و ملی، جلوه های بی نظیری از اقتدار و عزت و عشق و وفاداری خود به آرمان ها و ارزش های الهی را در مقابل دیده گان جهانیان جلوه گر ساختند.

آفرين بر اين غيرت و هميت شما مردم هوشیار، غيور و دشمن‌ شناس‌ كه با حضور مسولانه در پاي صندوق هاي راي بار ديگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور ، ملت و انقلاب جاری ساختيد و به دنيا نشان داديد كه اين كشور با تكيه بر عزم و اراده راسخ ملت خود قادر است راه عزت، استقلال و آزادى به عنوان بزرگ ترين آرمان معنوي انقلاب اسلامي را ، تا نقطه‌ مطلوب بپيمايد .

 اینجانب بعنوان خادم شما مردم فهیم و قدر شناس شهرستان خمین بر خود فرض می دانم که از حضور آگاهانه تک تک مردم فهیم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید قدردانی نموده و برای منتخب شما در مجلس شورای اسلامی توفیق آرزو نموده و موفقیت همگان را در پرتو توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ولی عصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

احمد طهرانی

فرماندار شهرستان خمین


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها