Portal_background_image

پيام تقديرفرماندار شهرستان خمين ازحضور يكپارچه وپرشورمردم شهرستان در راهپيمايي 22 بهمن

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین طی پیامی از حضور يكپارچه وپرشورمردم شهرستان در راهپيمايي 22 بهمن تقدیر کرد . متن پیام به شرح زیر است :

مردم بزرگوار ، ولایتمدار وشگفتی آفرین شهرستان خمین

درود خدا بر عزم راسخ وبصیرت بی همتایتان که همیشه لحظه نیاز رویارویی با بد دلان وبدخواهان را عرصه پیروزی حق می سازد ونمایشگاهی از عزت وعظمت می آراید . مرحبا بر دشمن شناسی ودشمن ستیزی شما مردم شریف که با درک مقتضیات زمان عرصه را با حضور پررنگ وحماسی خویش در روز نمایش قدرت ایران واسلام بر دشمن نادان تنگ نموده وثابت کردید که در جنگ حق با باطل شما پیروز میدان هستید .

درود بر شما که به ندای حق طلبانه ولی زمان لبیک گفتید و با شعارهای کوبنده خود در راهپیمایی 22 بهمن عزت وسربلندی ایران اسلامی وهمبستگی عمیق مردم با نظام را به نمایش گذاشتید . حضور پررنگ وبا صلابت همراه با بصیرت شما چشمان رهبر معظم انقلاب را روشن وروح پاک ومطهر شهدا وامام راحل وعظیم الشان را شاد گردانید . پیام این راهپیمایی ایستادگی مردم پای نظام و ولایت فیقه بود . مردمی که بداخلاقی ها را بر نمی تابند واجازه به توطئه وسو استفاده به دشمنان نخواهند داد وبه تبعیت از رهبری همواره صریح وانقلابی اند . خداوند به شما عزت ، اقتدار ،کرامت وسرافرازی هر چه بیشتر عنایت فرماید واین حضور توشه وذخیره ای برای آخرت شما باشد .

احمد طهرانی

فرماندار شهرستان خمین


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها