Portal_background_image

پيام دعوت فرماندار از مردم جهت حضور پرشور و همگاني در انتخابات دوم اسفند 98 در شهرستان خمين

فرماندار شهرستان خمین طی پیامی از مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان برای حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان خمین دعوت بعمل آورد . متن پیام به شرح زیر است :

مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان خمین : 

هنوز صلابت گام هاي تان در راهپيمايي بزرگ يوم الله ۲۲ بهمن در فضاي ايران اسلامي طنين انداز است ؛ شكوه آن حضور بي نظير ، روز جمعه دوم اسفنده ماه و در پاي صندوق هاي راي تكرار خواهد شد.

بی تردید نقش تأثیر گذار مجلس شورای اسلامی در قانونگذاری و نظارت و ریل گذاری حرکت دولت ، اهمیت انتخابات پیش رو را مضاعف می کند تا مردم در این برهه ی حساس طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی )و تاکیدات رئیس محترم جمهور با انتخاب درست در افزایش اقتدار، عزت و استقلال ایران اسلامی مشارکت نمایند .

در واقع دوم اسفند، میعادگاه دیگری برای تجلی همدلی و همزبانی است و در این میان در بطن رأی هر ایرانی، آزادی در انتخاب ، افزایش امنیت ، پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور وتقویت سرمایه اجتماعی کشوراست .

اینجانب از آحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه شهرستان خمین منجمله خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، روحانیون ، دانشگاهیان ، فرهنگیان و دانش آموزان ، بانوان ، بازاریان و اصناف ، احزاب و تشکل‌ها ، جوانان ، کشاورزان و... دعوت می کنم تا با حضور پرشور در انتخابات دوم اسفند برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان خمین بیافزایند .

احمد طهرانی

فرماندار شهرستان خمین


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها