Portal_background_image

پيام فرماندار شهرستان خمين به مناسبت روز خبرنگار

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین بمناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر نمود . متن پیام به شرح زیر است :

هفدهم مردادماه ، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ، روز خبرنگار ویادآور خدمت وتلاش قابل تحسین بزرگوارانی روشنگر وامید آفرین است که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ "آگاهی بخشی " را بر دوش کشیده وخاضعانه وبی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند .

 این روز بیاد ماندنی روز انسانهایی  است که شوق اطلاع رسانی وآگاه سازی دارند و با حضور موثر خویش وبا توانمندی وشایستگی و همت بلند خود در سایه سار لطف الهی ،ماندگارترین آثار وبرکات انسانی را در حوزه خدمت شرافتمندانه  در لوح تاریخ ثبت می نمایند . 

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی وراویان عشق وآزادی ونیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند  . خبرنگاران وجدان بیدار جهان وتصویر گر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند وسلامت فرهنگی  وفکری هر جامعه ای ، مرهون تلاشهای شبانه روزی آنهاست . خبر نگاران صادقانه می نویسند ، می نویسند صدای حق را ،صدای عدالت را ،صدای برادری وبرابری را ،صدای آزادی واندیشه را ، صدای مردان وزنان بی صدا را ومی نویسند صدای جامعه را ...آری خبرنگار ان با شجاعت ، با صداقت ، با اندیشه وبا نگاهی دیگر می نویسند .

خبرنگاران که رسالت انتقال اطلاعات بهنگام و صحیح و نیز گزارش حقیقت‌ها به مردم را بر عهده دارند؛ وجدان زنده و دیدگان بیدار جامعه در مسیر تعالی و بهروزی هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر و اصحاب رسانه و مطبوعات تبریک می‌گویم و برای همه عزیزان فعال در این حوزه، سلامتی و توفیق روز افزون از درگاه ایزد متعال خواستارم. 

احمد طهرانی

فرماندار شهرستان خمین


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها