Portal_background_image

جلسه هماهنگي كميته مراسم ستاد گرامي داشت دهه مبارك فجر شهرستان خمين برگزار شد .

جلسه هماهنگی کمیته مراسم ستاد گرامی داشت دهه مبارک فجر شهرستان خمین به ریاست طهرانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اظهار داشت : ویژه برنامه های دهه فجر این شهرستان در کمیته های 17 گانه پیگیری شده و آغاز برنامه های استان مرکزی برای این ایام از بیت تاریخی حضرت امام (ره) آغاز می شود.

وی در ادامه افزود : ویژه برنامه های دهه فجر هر ساله به صورت خودجوش توسط مردم انجام شده است و مردم خمین در مناسبت های مختلف نشان دادند همیشه در صحنه و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

احمد طهرانی گفت : همزمان با 12 بهمن ماه مصادف با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن، طلیعه آئین های ویژه این دهه در استان مرکزی از خمین آغاز می شود . وی در ادامه افزود : در یوم الله 12 بهمن مسئولان استان مرکزی و خمین، بیت تاریخی حضرت امام (ره) را گلباران می کنند.

دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خمین اظهار کرد : شورای اداری استان و شهرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار، مدیران و مسوولان استانی و شهرستان در بیت قدیمی امام خمینی (ره) در خمین برگزار می شود.

طهرانی ادامه داد : نواختن زنگ انقلاب به صورت نمادین از ویژه برنامه های 12 بهمن در این شهرستان با حضور مسئولان استانی است.

وی گفت : اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی ، ورزشی ، مذهبی ، بهره برداری از تعدادی از پروژه های عمرانی و خدماتی ، دیدار با خانواده های شهدا و جشن بزرگ انقلاب از دیگر برنامه های دهه فجر در شهرستان خمین است .

گالری تصاویر

کمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجرکمیته مراسم دهه فجر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها