Portal_background_image

با حضور استاندار ؛ دو طرح عمراني خيرساز در خمين به بهره برداري رسيد .

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر سالن ورزشی چندمنظوره روستای لیلیان و جاده مواصلاتی روستای ریحان به محور خمین - الیگودرز به بهر برداری رسید و عملیات اجرائی مجتمع ورزشی و فرهنگی روستای ریحان در شهرستان خمین آغاز شد.

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی سالن ورزشی چندمنظوره روستای لیلیان در شهرستان خمین با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید. این سالن ورزشی چند منظوره در فضایی به وسعت 1200 متر مربع احداث شده و به بهره برداری رسیده است. برای بهره برداری از این سالن ورزشی 6 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار توسط یکی از خیرین شهرستان خمین تامین شده است. برای ساخت این سالن ورزشی چندمنظوره 75 روز کاری زمان صرف شده و در دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده است.

جاده مواصلاتی روستای ریحان به محور خمین - الیگودرز با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید. این جاده مواصلاتی به طول یکهزار متر و عرض 14 متر به صورت بلوار احداث شده و به بهره برداری رسیده است. برای بهره برداری بهینه از این جاده مواصلاتی یک پل ارتباطی با استفاده از استانداردهای ترانزیتی در مسیر این جاده احداث شده است. همچنین برای بهره برداری از این جاده مواصلاتی یکهزار متر روشنایی ایجاد شده است. برای بهره برداری از این جاده مواصلاتی 27 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار توسط یکی از خیرین شهرستان خمین تامین شده است.

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی عملیات اجرایی مجتمع ورزشی روستای ریحان در شهرستان خمین با حضور استاندار مرکزی آغاز شد. این مجتمع ورزشی و فرهنگی قرار است در زمینی به مساحت یکصد هزار متر مربع احداث شود و به بهره برداری برسد. برای ایجاد این مجتمع ورزشی و فرهنگی یک سالن چندمنظوره ورزشی با زیربنای 2400 متر مربع، یک استخر با زیربنای یکهزار متر مربع، یک هتل با زیربنای یکهزار متر مربع و همچنین فضای سبز و محوطه سازی به مساحت 4000 متر مربع احداث خواهد شد. پیش بینی می شود برای بهره برداری از این مجتمع ورزشی و فرهنگی 60 میلیارد ریال اعتبار هزینه شود که این میزان اعتبار توسط یکی از خیرین شهرستان خمین تامین خواهد شد. با احداث و بهره برداری کامل از این مجتمع ورزشی و فرهنگی برای 12 نفر به طور مستقیم و برای 10 نفر به طور غیرمستقیم شغل ایجاد می شود. 

استاندار مرکزی در حاشیه بهره برداری از این طرحها اظهار داشت : مشارکت هدفمند مردم و خیران در طرح های عمرانی و حوزه های فرهنگی و اجتماعی ظرفیتی مهم برای نظام اسلامی است و جایگاه مردمی بودن انقلاب اسلامی را نشان می دهد . وی در ادامه افزود : مردم ایران انقلاب اسلامی را از خود دانسته و در تصمیم سازی و پیشبرد امور مشارکت فعالانه دارند و با گفتمان متفاوت و جدید با منطق و عقل و وجدان کاری در مسیر بهترزندگی کردن و پیشرفت همه جانبه به اهداف و ارزش های انقلاب و منویات امام راحل همدوش مسئولان گام برمی دارند .

زمانی قمی بیان کرد: قبل از انقلاب اسلامی کشور استقلال نداشت و مردم نیز از عزت نفس برخوردار نبودند اما، با پیروزی انقلاب اسلامی کشور دارای اقتدار، عزت و سربلندی شد .

استاندار استان مرکزی خاطرنشان کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای شکر گزاری از بسترها و نعمت هایی است که بعد ازانقلاب اسلامی در کشور ایران فراهم شد.

گالری تصاویر

افتتاح پروژه های دهه فجرافتتاح پروژه های دهه فجرافتتاح پروژه های دهه فجرافتتاح پروژه های دهه فجرافتتاح پروژه های دهه فجرافتتاح پروژه های دهه فجر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها