Portal_background_image

راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهرستان خمين برگزار شد .

راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن در شهرستان خمین همزمان با سراسر کشور با حضور مسولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد .

در این راهپیمایی که از محل میدان پانزده خرداد شروع شد ، راهپیمایان با سردادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر آل‌سعود و داعش" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و بدخواهان نظام به نمایش گذاشتند .

در این آیین با شکوه فرماندار خمین گفت : حضور پرشور و باشکوه مردم خمین در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وفاداری آنان به ولایت و نظام جمهوری اسلامی است و مردم شهرستان خمین بار دیگر ثابت کردند که همیشه در صحنه حضور دارند و از ولایت فقیه پیروی می کنند . وی در ادامه افزود : مردم با حضور یکپارچه و حماسی خود جواب کوبنده ای به همه دشمنان داخلی و خارجی دادند.

سید مهدی ساداتی افزود: مردم در این راهپیمایی نشان دادند که هیچ مشکلی نمی تواند آنان را از اهداف انقلاب اسلامی و عهد و پیمانی که با امام و رهبری بستند دور کنند.

وی با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری افزود : مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که به آرمان های امام و رهبری پای بند هستند و شرکت در انتخابات نیز به مثابه یک تجدید میثاق با آرمان های امام ، رهبری معظم وشهدا خواهد بود . 

سید مهدی ساداتی در ادامه افزود : حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در صحنه انتخابات موجب اتحاد و همدلی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد و زمینه را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری فراهم می نماید .

گالری تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها