Portal_background_image

فرماندار از شركت فني و مهندسي چشم نوازان كهربا بازديد كرد .

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین به همراه بخشداران مرکزی و کمره ، متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان از شرکت فنی ومهندسی چشم نوازان کهربا تولید کننده چراغهای اس ام دی تخت و سوله ای ، سنگ فرش و جداول نورانی ، چراغ نورانی فتیله ای ، جداول خیابانی چراغ دار و... در روستای کوکه از توابع بخش کمره شهرستان خمین بازدید نمودند .

در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان خمین با اشاره به معضل بیکاری به عنوان مهم ترین دغدغه خانواده ها اظهار داشت : تقویت فرهنگ کار و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، نقش اساسی در کاهش وپیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد.
 وی در ادامه افزود : تعامل و همفکری دستگاههای دولتی با صنعتگران و کارآفرینان برای حل مسایل و مشکلات موجود در ایجاد بسترهای لازم اشتغال، علاوه بر کاهش معضلات اجتماعی، در حفظ و در ارتقای سلامت روحی و روانی مردم بسیار تعیین کننده است. 
فرماندار خمین در ادامه گفت : اکنون بسترها و شرایط لازم برای سرمایه گذاری کارآفرینان و صنعتگران در این شهرستان فراهم شده است و ضروریست برای جلب سرمایه گذاران تعاملات و همکاری بین بخشی دستگاهها افزایش یابد.
در این بازدید مقرر گردید درخواست شرکت فنی و مهندسی چشم نوازان کهربا مبنی بر درخواست تسهیلات جهت توسعه و افزایش تولیدات شرکت از طریق مبادی ذیربط پیگیری و اقدام لازم در این خصوص معمول گردد . 

 

گالری تصاویر

بازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربابازدید از شرکت کهربا

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها