Portal_background_image

جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان خمين برگزار شد .

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خمین به ریاست سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت تنظیم بازار اظهار داشت : تنظیم بازار یکی از اولویت های اصلی دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و با توجه به نزدیکی ایام نوروز توجه به این امر باید در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار در شهرستان نیز قرار گیرد . وی در ادامه افزود : برای جلوگیری از گرانفروشی در آستانه سال جدید یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار این است که بازرسیهای خود را افزایش بدهیم وبر وضعیت قیمتها بخصوص در ایام پایانی سال نظارت بیشتر ودقیق تری داشته باشیم .

سید مهدی ساداتی در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش جهت تامین رفاه و آسایش مردم افزود : ما خدمتگذار مردم هستیم و امروز پاسخگویی شفاف و توضیح منطقی به مردم رویکرد اصلی سیستم اداری شهرستان است و همه مسوولین دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جهت تامین رفاه ، آسایش و رضایت مردم تلاش کنند .

در این جلسه مقرر گردید اکیپی متشکل از کارشناسان ادارات دامپزشکی ، صنعت ، معدن وتجارت ، اتاق اصناف ، مرکز بهداشت ، تعزیرات حکومتی ، جهاد کشاورزی و اماکن نیروی انتظامی نسبت به نظارت و بازرسی از اصناف بویژه صنف قصابان ، و فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک در اسفندماه سال جاری و فروردین سال آتی اقدام و گزارش آن را به همراه مستندات به فرمانداری ارسال نمایند . هم چنین مقرر گردید از مقدار 35 تن سهمیه برنج شهرستان خمین میزان 10 تن از طریق سازمان تعاون روستایی جهت توزیع بین روستائیان و 25 تن نیز از طریق تعدادی از فروشگاه ها بین شهروندان توزیع گردد .

توزیع میوه شب عید توسط تعاون روستایی ، نظارت بیشتر شبکه دامپزشکی بر فرآورده های دامی ارائه شده در قصابیها و رستورانهای سطح شهرستان و... از دیگر مصوبات این جلسه بود .  

گالری تصاویر

ستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازارستاد تنظیم بازار

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها