Portal_background_image

جلسه بررسي مشكلات مجتمع گردشگري سياحتگران خمين برگزار شد .

جلسه بررسی مشکلات مجتمع گردشگری سیاحتگران خمین با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، طاهری قائم مقام رئیس کل دادگستری استان ، فروغی رئیس دادگستری شهرستان ، یاریجانی دادستان عمومی وانقلاب خمین و تعدادی از مسوولان استانی و شهرستانی مرتبط در محل سالن جلسات دادگستری خمین برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : اقتصاد شهرستان خمین یک اقتصاد کشاورزی است که آن هم به دلیل خشکسالی های اخیر دچار صدمات زیادی شده است و این مساله باعث افزایش نرخ بیکاری و بالطبع رکود اقتصادی در شهرستان گردیده است . وی در ادامه با اشاره به لزوم تلاش در جهت توسعه گردشگری در شهرستان افزود : صنعت گردشگری با ویژگی ‌های خاص خود ، صنعتی پویا با آینده‌ای روشن تلقی می‌ شود و سرمایه‌ گذاری در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این صنعت نه‌ تنها در پیشبرد اقتصاد ملی و درآمدهای ارزی نقش دارد بلکه صنعتی پاکیزه و عاری از آلودگی است و در ایجاد مشاغل جدید بسیار موثر خواهد بود .  

سید مهدی ساداتی در ادامه با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف هتل مجتمع گردشگری سیاحتگران خمین واقع در حاشه پارک جنگلی بوجه افزود : توسعه گردشگری در شهرستان نیاز به ایجاد زیرساخت های مناسب دارد که احداث هتل های با کیفیت در یکی از لازمه های اصلی و زیرساخت های اساسی درصنعت گردشگری است .

در ادامه جلسه سایر اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع جلسه مطرح نمودند و در نهایت با عنایت به ممنوعیت واگذاری مراتع و جنگل ها به اشخاص حقیقی مقرر شد اداره راه و شهرسازی حداکثر تا یک هفته نسبت به ارائه مدارک و مستندات موجود مبنی بر قانونی بودن واگذاری زمین واقع در حاشیه پارک جنگلی بوجه به شخص حقیقی اقدام نماید . 

گالری تصاویر

جلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجهجلسه بررسی مشکلات هتل بوجه

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها