1397/10/19 21:06
آئين تجليل از خيرين روستاي رباط مراد برگزار شد
آئین تجلیل از خیرین روستای رباط مراد از توابع بخش مرکزی خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و پیرحسینلو مدیر آموزش وپرورش شهرستان در محل مسجد جامع این روستا برگزار شد .

در این ائین فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت کار خیرین اظهار داشت : خيرين افراد ی هستند ساده و بي آلايش که مصمم به دنبال احداث بنايي براي انسان سازي اند وبه سادگی از اموالشان براي ايجاد پلي از تاريكي به روشنايي براي نسل آينده مي گذرند .

وی در ادامه ضمن تقدیر از مشارکت تعدادی از خیرین روستای رباط مراد در بهسازی دبیرستان پسرانه مالک اشتر این روستا افزود :  اساس پيشرفت و توسعه جوامع انساني بر تعليم و تربيت استوار است و بدون ترديد انسانهاي خردمند ، با اخلاق و مسوليت پذير جامعه اي سالم ، امن و پيشرفته خواهند ساخت و امروز توسعه دانايي محور ، هدف همه كشورها و ملتها ست .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به لزوم کمک و همکاری مردم وبخصوص خیرین با دولت افزود :  دولت به تنهایی نمی تواند همه نیازهای اقتصادی جامعه را تأمین نماید ، برای همین خیّرین می توانند بزرگترین کار را دراین برهه زمانی حساس انجام دهند وبدانند که کمک به آبادانی وکار آمد نشان دادن نظام مقدس اسلامی عبادت است .

در این ائین از تعدادی از اهالی خیر روستای رباط مراد که در امر بهسازی دبیرستان پسرانه مالک اشتر این روستا مشارکت داشته اند تجلیل شد .

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved