1398/10/19 19:50
آئين هفتمين روز شهادت سردار سپهبد قاسم سليماني و همرزمانش در شهرستان خمين برگزار شد
آئین هفتمین روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، صادقی معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و جمعی از اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار شد .

در این مراسم معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی اظهار داشت : تفکر و راه شهیدانی نظیر شهید سپهبد « قاسم سلیمانی» دستاورد سترگ و ماندگار انقلاب اسلامی است.

سردار رضا صادقی  در ادامه افزود: هنر بزرگ انقلاب اسلامی تربیت انسان‌های فکور و ولایتمداری است که در مکتب حسینی تربیت یافته‌اند و شهادت در راه خدا را افتخار می‌دانند.

وی بیان کرد: بصیرت و دشمن‌شناسی سبب شده که آمریکا هر اندازه هزینه کند نمی‌تواند به نظام اسلامی آسیب وارد کند.

معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی اظهار داشت: موفقیت نظام اسلامی با حرکت در مسیر شهدا و تداوم راهشان محقق می‌شود چراکه ماهیت انقلاب اسلامی بر مبنای روحیه جهادی است و غیر از این را نمی‌پذیرد.

سردار صادقی گفت: شهادت در آرمان‌های نظام اسلامی افتخار است و اگرچه دور بودن از انسان‌های بزرگی نظیر سردار سلیمانی تلخ است اما راه پرافتخاری که پیموده از دیدگاه اسلام ناب،رفیع‌ترین درجه انسانی است .

معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی با شهادتش نیز آثار خود را در مقاومت اسلامی دارد و آمریکا و همدستانش هرگز در برابر عظمت این شهید جایگاهی ندارند.

سردار صادقی  انسجام در خط مقاومت، بیدارگری جوانان، افزایش روحیه در خط مقاومت و انزوای منافقان داخلی را از دیگر تاثیرات شهادت شهید سلیمانی و همرزمانش بیان کرد.

وی در بخشی از سخنانش  مبارزه با کفر را آسان‌تر از مقابله با منافقان دانست و گفت: اگر مراقب خط نفاق نباشیم آسیب‌های جبران ناپذیری به نظام اسلامی وارد می‌شود.

 معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی افزود: شهید سلیمانی و همرزمانش یام ماندگاری را برای مقاومت اسلامی داشتند و آن هوشیاری و تداوم خط مقبله با استکبار است.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved