1399/05/08 13:20
جلسه هماهنگي بزرگداشت هفته دولت در شهرستان خمين برگزار شد
جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به در پیش بودن هفته دولت و لزوم برنامه ریزی برای گرامیداشت این هفته اظهار داشت : هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر که بزرگترین آموزگار شیوه مدیریتی و خدمتی به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افق های تازه ای از رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.
احمد طهرانی در ادامه بیان داشت : هفته دولت فرصت گران‌ بهایی برای تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است و فرصتی است تا مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه ‌های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه‌ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند .
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان در ادامه با بیان اینکه هفته دولت نمادی از وحدت و همدلی میان مردم و دولت اسلامی است، خاطرنشان کرد: بزرگداشت هفته دولت از مبانی ارزشی و اعتقادی جامعه است که مسئولان جامعه باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر آن اهتمام ورزند.
فرماندار شهرستان خمین در با تاکید بر لزوم بیان خدمات و دستاوردهای دلت ونظام جمهوری اسلامی برای مردم اظهار داشت : انتشار دستاوردها و عملکرد دولت در جامعه سبب تقویت روحیه امید و نشاط در مردم می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با تاکید بر لزوم جلب رضایتمندی مردم در برهه حساس کنونی افزود : حضور مسئولان در بین مردم و پاسخگویی شفاف به مطالبات آنها می تواند نقش موثری در جلب رضایتمندی اقشار مختلف مردم داشته باشد . 
در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه موارد زیر جهت اجرا مصوب گردید :
1 - مقرر شد دستگاه های اجرایی شهرستان در اسرع وقت لیست پروژه های قابل افتتاح دستگاه مربوطه در هفته دولت  را به فرمانداری اعلام نمایند . 
2 – مقرر شد دستگاههای اجرایی شهرستان شاخص های توسعه ای مقایسه ای سال 1392 با سال 1399 دستگاه اجرایی مربوطه را حداکثر تا مورخ 20مرداد 99  در قالب اینفوگرافی و یا کلیپ کوتاه تهیه و به فرمانداری ارسال نمایند . 
3 – مقرر شد فرماندار شهرستان گزارشی از عملکرد دولت در شهرستان خمین را قبل از خطبه های نماز جمعه مورخ 7شهریور 99 برای نمازگزاران ارائه نماید .
4 – مقرر شد میز خدمت فرمانداری و تعدادی از ادارات شهرستان همزمان با برگزاری نماز جمعه مورخ 7 شهریور 99 در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار گردد . 
5 – مقرر شد با هماهنگی اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان در طول ایام هفته دولت با خانواده های معظم شهدا بویژه شهدای کارمند شهرستان دیدار کنند .
6 – مقرر شد نشست خبری فرماندار با خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان قبل از هفته دولت برگزار و گزارشی از اقدامات دولت در شهرستان از طریق  شبکه آفتاب و خبرگزاریها و جراید استان وشهرستان خمین منعکس گردد . 
7 – مقرر گردید مراسم گرامیداشت هقته دولت و شهیدان رجایی و باهنر در یکی از ایام هفته دولت با حضور اعضای شورای اداری همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع خمین برگزار گردد .
8 – مقرر شد بخشداران مرکزی و کمره با حضور در روستاهای بخش مربوطه در ایام هفته دولت نسبت به اطلاع رسانی به روستائیان در خصوص اقدامات دولت در شهرستان و بویژه روستاها اقدام نمایند .

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved